kloomba

Чому через Росію може загинути цілий світ

Якщо вчасно не допомогти Росії зі зміною режиму, вона може стати причиною загибелі нашого світу

 

Директор ФБР Джеймс Комі назвав Росію "найбільшою загрозою з усіх на Землі, виходячи з її намірів і можливостей".

Це - насправді  історична заява, яку можна порівняти зі знаменитою Фултонською промовою Уїнстона Черчилля - промовою, з якої почалася "холодна війна" Заходу із комуністичним звіром. Висловлення Комі означає, що цивілізований світ починає прозрівати.

Було б великою помилкою всерйоз вважати найголовнішою небезпекою "Ісламську державу". Такі послання з Середньовіччя з'являються в історії людства постійно - але їхню поразку закладено в консерватизмі і технологічній відсталості. "Ісламська держава" може принести чимало бід насамперед самим мусульманам - але її загибель неминуча.

Смішно вважати найбільшою небезпекою режим Північної Кореї. Так, цією країною керують небезпечні безумці - але тільки тому, що Пхеньян все ці роки підтримували з Пекіна. Якби не прагнення Китаю лоскотати нерви США і Японії за допомогою КНДР, ніякої північнокорейської загрози просто не було б.


А ось Росія - це дійсно моторошно. Імперські амбіції, презирство до цінностей цивілізованого світу, низька ціна людського життя, відносно сучасні технології, величезний ядерний потенціал, некомпетентність і консерватизм влади, невігластво і відсталість більшості росіян.


Така країна дійсно може стати причиною загибелі нашого світу - якщо вчасно не допомогти їй зі зміною режиму і переформатуванням. І це те, чим повинні займатися ми всі. Гріш ціна будь-яким реформам - від американських до українських - якщо в ході їхнього здійснення ми всі загинемо через дії Кремля.

Вже після 11 вересня доводилося писати, що не буває глобального тероризму одинаків і навіть екстремістських організацій. Для успіху терору потрібні державні структури. Для успіху нестабільності - теж.

Якби російські державні структури не генерували б нестабільність, не було б ані "Ісламської держави", ані міграційного кризи в Європі, ані війни в Україні - нічого, що прийнято зараз вважати викликами.

Можна вигадувати об'єктивні обставини і історичні закономірності, а можна просто сказати правду - є режим, який все це влаштовує і збирається влаштовувати далі. Він і є найбільшою небезпекою.

Директор ЦРУ Джеймс Комі виявився одним з перших, хто зрозумів це. Кількість таких людей на Заході - перш за все серед тих, хто приймає рішення - буде тепер збільшуватися в геометричній прогресії.

Еспресо

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Сова открывай
Сова открывай

Мы все умрём А-А-а-а-а. Страшная статья.
И вновь рыло этого упырька.
Россия без Украины - это как дом без окон зимой. Вроде и дом, а жить невозможно. Ну пока есть водка и костерчик из долларов - еще перезимовать удастся, но этот и следующий год для России станут показательным уроком к чему приводят "скрепы".
А если Украина не выйдет на нормальный уровень развития и сотрудничества с ЕС, то и ей достанется последствий экономического падения.

Ляшко
Ляшко

путлероидов на вила! комуняк на гиляку!

Петров
Петров

а Ляшка в жоп..

Володимир Марківський
Володимир Марківський

Після Грузії, трьох років війни в Україні, Сирії і аж тепер до де-кого доходить, що на Землі є один терорист - це дика і мракобісна московія. Але пройде ще років 3-5 поки це зрозуміють усі.

Мефистофель и дудка
Мефистофель и дудка

Не Володя скажи просто одно. Ты реально существуешь?.. Или это троллинг какой-то тупой? Нет, я не оскарбить... просто ну с твоими рассуждениями ты должен умереть от голода где-то... через две недели после того как у мамки с шеи слезешь. Ну ты же реально идиот. За тобой ухаживают? Украдина еще заботится о таких как ты или уже выпилен из бюджета? Без обид чисто хочу знать.

Прохожий
Прохожий

Парень твои показательные прогнозы как и многих других журналистских резиновых контрацептивов по поводу падения России уже идут 4 год подряд! А вот через неделю/месяц/год и тогда ухх мы заживем! Только вот рубль стоил 20 коп в 14 году, а сейчас почти 50, что-то не видно что б она падала! Глядя на это понимаешь что помощь США и Европы страшнее санкций

Я. Логінов
Я. Логінов

" Прохожий" пише : " по поводу падения России уже идут 4 год подряд! А вот через неделю/месяц/год и тогда ухх мы заживем! Только вот рубль стоил 20 коп в 14 году, а сейчас почти 50, что-то не видно что б она падала! "

З РФ все станеться швидше ніж ми думаємо , але чи заживемо це велике питання . В сучасному світі і без Росії досить багать проблемних тем , котрі не сприяють економічному розвитку .

Левкок Лукьяненкок
Левкок Лукьяненкок

Если верить логике официальной пропаганды: Россия всегда угнетала Украину, и если она падет/развалится/исчезнет, то некому угнетать — перемога же. Или нет? или украинцы начали понимать, что все их беды от чего-то другого? Логинов, будьте ласкави, продолжите свою мысль "проблемних тем , котрі не сприяють економічному розвитку".

Сова открывай
Сова открывай

Если верить логике дружбы народов, то и Крыма с Донбассом не должно было быть.

Левкок Лукьяненкок
Левкок Лукьяненкок

За пределами ссср (нынешней РФ и ее лимитрофов) такого понятия как "дружба народов" не существует. У каждого народа есть свои интересы.

Левкок Лукьяненкок
Левкок Лукьяненкок

"Висловлення Комі означає, що цивілізований світ починає прозрівати."

Как же это все смешно.

Робот
Робот

По ходу этот Коми или Кома( больше на второе похоже ) курнул перед выступлением травы какой то забойной , че то его таращило не по детски . Может кокса нанюхался и его понесло куда то не в ту степь , так лажать на публику директору ФБР не камильфо

Левкок Лукьяненкок
Левкок Лукьяненкок

Под конец статьи он превращается в...

"Директор ЦРУ Джеймс Комі виявився одним з перших, хто зрозумів це"

Директора ЦРУ ))) Понятно, что статья писалась автором за сбором редиски и тут уж не до таких подробностей (цру чи фбр) — нашвыргыцаты скориш статтю та у интернета запхаты и как результат от таких статей — "цивілізований світ починає прозрівати".

Владимир.
Владимир.

Так прекрасно сайт держался более-менее без политики-и на тебе! Берите хотя б материалы авторитетных зарубежных сми, не превращайтесь в помойку типа ЕСПРЕСО!!!

Intolerance
Intolerance

какие у вас в авторитете? Русская весна? Рамблер? правда?

404-й скорый
404-й скорый

Нет мля цензор и 5-й анал с каналом самых прям чесных новы.

Intolerance
Intolerance

А не по инструкции? Что вас так циклит на этих цитатах? С каких сайтов у вас инфа или вы не умеете пользоваться антивирусниками?

мизантроп
мизантроп

То есть ты на серьёных щах призываешь читать русскую весну, рилли?

Левкок Стафилококк
Левкок Стафилококк

Тикы скрыпин, тикы хробацьке тв

мизантроп
мизантроп

скрыпин не интересен, да и не тебя вроде спрашивал, разве что ты и строчишь с разных акков.

Последние новости:

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: