kloomba

25 грудня – не тільки католицьке Різдво, а загально-християнське. Як комуністи насаждали атеїзм та самозванця Діда Мороза

Всеправославний Собор в Константинополі 1923 року вирішив, що православні християни згідно із точнішим Григоріанським календарем мають відзначати Різдво Христове 25 грудня.

Чимало українців вже вирішили поміняти власний календар урочистостей на користь святкування Різдва Христового 25 грудня. Адже багато з нас подорожують світом, мають друзів і знайомих у Європі та США, спілкуються з іноземцями через соціальні мережі. Так пише правовий експерт Максим Васін ,  продовжуючи:

"Тому виникає бажання повернути чільне місце Різдву у зимових святкуваннях замість “новорічної” ейфорії, яка залишилася нам у спадок від радянського режиму. Ці кілька фактів допоможуть вам подивитися на українське Різдво з іншого боку,

25 грудня – це не католицьке Різдво, а християнське.

Більшість християн у більшій частині світу святкують Різдво саме 25 грудня. Та не лише католики, але й протестанти (які складають більшість у США та значну частину в Європі) та православні Вселенського патріархату в Туреччині та Греції, в США та Канаді, а також православні церкви Румунії та Болгарії. Також греко-католики (українці) Канади, Бразилії, Аргентини перейшли на новий стиль та святкують Різдво 25 грудня.

Коли ж святкувати “православне” Різдво?

Всеправославний Собор в Константинополі 1923 року вирішив, що православні християни згідно із точнішим Григоріанським календарем мають відзначати Різдво Христове 25 грудня. На це погодилися усі країни окрім тих, що були під впливом Радянського Союзу. Тож Україна досі залишається у радянській (на тепер – російській) парадигмі, святкуючи Різдво 7 січня у компанії з Росією, а також Казахстаном, Киргизстаном, Сербією та Грузією.

Різдво Христове vs. Новий рік

Задум більшовиків/комуністів був у тому, щоб поступово замінити християнські традиції власною атеїстичною ідеологією. Вже починаючи з 1929 року в СРСР святкування Різдва було офіційно скасовано. Пізніше, з кінця 1947 року, перший новорічний день – 1 січня – став для радянських громадян святковим і вихідним.

На додачу Різдвяна зірка на ялинках стала п’ятикутною, подарунки дітям почав роздавати не Святий Миколай (себто Санта Клаус), а самозванець без роду і племені – Дід Мороз. У такий спосіб, святкові настрої радянських віруючих були зміщені з Різдва Христового на непомітний раніше і цілком безбожний Новий рік. Чи не час нам нарешті переглянути власні сімейні традиції?

Європейський вибір України

Російська агресія як реакція на європейський вибір України все більше підштовхує українських громадян до того, щоб вернутися до загальнохристиянських цінностей, на основі яких побудовані розвинуті Західні суспільства. І розділити радість Різдва Христового з двома мільярдами християн по всьому світу – це особливе відчуття єдності. Для віруючих людей є важливим перенесення уваги зі світського свята на релігійне, адже тоді міняється вся атмосфера передсвяткових очікувань і в наші душі просякає все більше світла Христової зірки.

Тоді, понад 90 років тому, радянська влада змінила ці святкові акценти на користь атеїзму. Тепер прийшов час відновити баланс та святкувати Різдво християнам України разом із усім світом".

ukr.media

Редакция сайта не несет ответственности за содержание комментариев под статьями.
Уважаемые читатели, будьте взаимовежливы!
avatar
  Подписаться  
Уведомление о
Я
Я

Ну вот и началась подготовка почвы к тому, чтобы отменить наше Рождество 6 января.

сотник
сотник

"Ваше" це мабуть в Росії, а Україна має жити як всі інші держави світової спільноти. То ж треба патріарху Київському дати указ про перехід до Европейського святкування Різдва Христового і Великодня, та й інших свят.

Заколебало
Заколебало

Чемодан вокзал э...жопа.вы вообще дебилы???

сотник
сотник

Якщо тобі, "лишнєхромосомному", погано в Україні, то що ти тут робиш. Псуєш собі життя та пишеш на сайтах несітницю. Їдь на свою "історичну родіну" і морочь там яйця.

Заколебало
Заколебало

Ежай в э...жопу там будешь эвропейцам жопы мыть.денег заработаешь.а мы как жили на своей земле так и будем.и ваша Жо...па нам не нужна.

Я не робот
Я не робот

Галицаи, прав был Лавров! Дебилы...

Magistr
Magistr

Наше это у нас в Николаеве

Я.Логінов
Я.Логінов

сотник пише : "То ж треба патріарху Київському дати указ про перехід до Европейського святкування Різдва Христового і Великодня, та й інших свят."

Святійший Патріарх Київський і всієї України Філарет висловився з приводу можливого перенесення святкування Різдва Христового : " Коли народ захоче змінити дату святкування з 7 січня на 25 грудня - Церква підтримає таку ініціативу ". Майже увесь Православний світ відзначає Різдво Христове 25 грудня і тільки РФ та її сателіти 7 січня .

Южак
Южак

Они и папку на неделю раньше сделают.

Южак
Южак

Паску

Фарид Аль Дувалех
Фарид Аль Дувалех

Все куралесят? Может начать жить нормально? Не искать причин дя смены праздников, а укрепляя внутренние резервы страны. Не воровать. Относиться друг к другу нормально. Строить заволы, фабрики. Поднимать села. Короче, всего много. Хватит ли сил...

Magistr
Magistr

Нашему руководству поставлены совершенно противоположные задачи

алекс
алекс

раз на то пошло , кто кого когда признал или назначил, тогда :
Перун , Ярило ,Даждьбог , Велес ...
вот наши Боги , а не христос или иегова ...

круглый
круглый

Кинули кость народу пока будете жевать мы спиз..им что еще не успели скомуниздить!!!Страна умных лохов!

Magistr
Magistr

Религия как и история вся переврана иезуитами

Популярное за неделю:

Погода
Погода у Миколаєві

вологість:

тиск:

вітер: