"Не мовчіть, вони досі не вдома": у Миколаєві пройшла акція на підтримку полонених
Миколаївці нагадали про тих, хто досі не вдома
У Миколаєві 21 червня 2026 року відбулася чергова акція-нагадування на підтримку українських військовополонених і захисників, які вважаються зниклими безвісти.
До заходу долучилися 160 людей. Серед учасників були рідні, друзі та знайомі військовослужбовців, які досі перебувають у російському полоні або про долю яких тривалий час немає достовірної інформації.
Люди прийшли на акцію з плакатами, українськими прапорами та полотнищами із зображеннями своїх близьких. На них були світлини військових, яких родини продовжують чекати вдома. Для учасників такі зібрання є можливістю вкотре нагадати суспільству про українців, які залишаються в неволі, а також про тих захисників, місцеперебування яких досі не встановлено.
Рідні та друзі військових продовжують публічно говорити про своїх близьких, аби їхні імена не зникали з інформаційного простору. Кожен плакат і кожна світлина на таких заходах — це історія окремої людини та родини, яка живе в очікуванні звістки.
Цього ж дня акція-нагадування на підтримку військовополонених і зниклих безвісти відбулася також у Південноукраїнську. Місцеві жителі також вийшли, щоб підтримати родини захисників і нагадати про тих, хто досі не повернувся додому.
Раніше ми писали:
- Корабельний район зустрів Бориса Куртенка після 4 років російського полону
- “Допомога за гроші” – це пастка: шахраї масово атакують родини полонених і зниклих безвісти
- “Не мовчи. Полон вбиває”: у Миколаєві нагадали про військовополонених і зниклих безвісти
- Україна повернула з російського полону 186 людей, серед них оборонці Маріуполя та Азовсталі
- Під час обміну 24 квітня повернулися 8 військовополонених із Миколаївщини





