Ворожий дрон вдарив по пекарні у Куцурубській громаді: двоє поранених
Потерпілих 40 і 45 років ушпиталили; пошкоджено будівлю та транспортні засоби
Удень 20 червня ворожий безпілотник влучив у пекарню в Куцурубській громаді на Миколаївщині, поранення дістали двоє чоловіків, а поліція відкрила провадження за фактом воєнного злочину.
За даними поліції області, удар стався, коли в приміщенні перебували люди, унаслідок чого травмовано двох чоловіків віком 40 та 45 років, яких каретою швидкої доправили до медичного закладу.
Від вибуху пошкоджено будівлю пекарні та кілька транспортних засобів, а слідчо-оперативні групи працюють на місці інциденту для фіксації руйнувань і збору речових доказів.
«На місці події співробітники відділення поліції №7 Миколаївського районного управління поліції фіксують наслідки атаки та збирають речові докази. За фактом воєнного злочину розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України», — йдеться у повідомленні поліції області.
Раніше ми писали:
- Ворожі обстріли Миколаївщини: через атаку безпілотника загинув цивільний, є руйнування
- Сім атак дронами за добу: росіяни знову тримали Миколаївщину під прицілом
- Нічна атака на Миколаїв: ворог бив по критичній інфраструктурі міста
- Загиблий і четверо поранених за день: FPV-дрони атакували громади Миколаївщини
- Миколаївщину атакували Шахеди, FPV і Молнія: 7 разів били по Очаківській громаді та критичній інфраструктурі





