Пригоди

Бронеавтомобіль Kirpi у центрі Миколаєва зніс світлофор і ліхтарний стовп та протаранив два авто

Аварія сталася вдень на перехресті Великої Морської та Артилерійської, обставини з’ясувуються

Цей матеріал також доступний:

У центрі Миколаєва вдень у суботу, 21 березня, бронеавтомобіль спричинив аварію на перетині вулиць Великої Морської та Артилерійської, пошкодивши два легковики; травмовано водія одного з авто.

Про інцидент із місця події повідомив кореспондент «Новин-N».

Свідки розповіли, що броньована машина рухалася по Великій Морській від вулиці Вадима Благовісного (Нікольської) у бік Аркасівської (Пушкінської). На самому перехресті кермувальник втратив контроль над транспортом.

Авто різко понесло вліво на тротуар: воно знесло два дерева, ліхтарний стовп і кілька дорожніх знаків, після чого протаранило автофургон Mercedes та легковик Toyota Corolla, які стояли на червоний сигнал світлофора.

Усі транспортні засоби, включно з бронеавтомобілем, отримали механічні пошкодження. Водій Mercedes зазнав травм, на місці працювала бригада швидкої допомоги.

На перехресті не функціонує світлофор, обірвані дроти. Рух по Великій Морській у напрямку Аркасівської істотно ускладнений.

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button