У гінекології рахунок може йти на хвилини: у Миколаєві лікарня отримала УЗД, щоб не втрачати час у чергах
Партнери дають техніку, місто супроводжує проєкт: як оновлюють лікарні під час війни
У лікарнях Миколаєва поетапно з’являється сучасне медичне обладнання в рамках проєкту, який реалізує ЮНОПС за фінансової підтримки данської фармацевтичної компанії “Ново Нордіск Україна”. Про це 6 березня 2026 року повідомила Миколаївська міська рада.
За інформацією міськради, нещодавно новий УЗД-апарат отримало гінекологічне відділення лікарні № 1, яке також було відремонтоване за фінансової підтримки Данії. Апарат встановили безпосередньо у відділенні, і це, як наголошується, принципово: тепер лікарі можуть діагностувати та ухвалювати рішення на місці, без черг і переміщень пацієнток між кабінетами.
У міськраді підкреслили, що Данія послідовно підтримує Миколаїв, і цей проєкт назвали черговим підтвердженням партнерства. Також зазначено, що з боку міста проєкт супроводжують Агенція розвитку Миколаєва спільно з управлінням охорони здоров’я Миколаївської міської ради.
“Коли пацієнтка надходить з кровотечею чи загрозою переривання вагітності — кожна хвилина на вагу золота. Завдяки власному апарату ми надаємо допомогу тут і зараз, а не відправляємо жінку по кабінетах і чергах. Це і є стандарт світового рівня”, – прокоментувала важливість УЗД-апарата у відділенні Дар’я Герман, медична директорка відділення акушерства та гінекології.





З викиднем можна простояти до обіду, то в них пятименутка, то обхід
Еще надо что бы кто то умел работать на нем и был грамотным.
Сором який ,за всі роки не забезпечити УЗД апаратом відділення,яке більше всього має ургентних звернень.Купити УЗД ,яке має бути давно в відділені і написати : «медицина світового рівня».Просто сором.Надіюсь,що УЗД експертного рівня купили ,а не що-небудь .
Даже добавить нечего…. Зато ебучее правительство покупает машины по ляму на каждый день недели
Їбаця всраця, медицина світового рівня? 🤣 В кожній країні вже сто років це є, а у нас нарешті зʼявилося……
Вы сначала отправите в касу оплатить узи
Мы жили неделю назад прожили,вышли из 90х???Позор действительно.
За кордоном такий апарат має кожний гінеколог..жінка отримує обстеження не чекаючи черги..не гаючи час..
Хоч не позорьтеся.Вам,що Нобелівську премію потрібно надати за те,що винайшли апарат ,який існує вже давно😀
Купили,а чи всі гінекологи зможуть вірно розшифрувати,що там на екрані покаже?!
Купили, хвала яйцам! Так вы и там умудритесь плату брать, профессора мировой медицины.
Олена Миколаївна ну конечно) Подруга вчера узнавала, все цены ей перечислили.