Пригоди

Майор ЗСУ підозрюється у купівлі апартаментів на Балі

ДБР повідомило нові підозри начальнику продслужби бригади щодо незаконного збагачення та легалізації майна повязаного з постачаннями продуктів

Цей матеріал також доступний:

Костянтин Свиридов, начальник продовольчої служби однієї з бригад Збройних сил України, отримав у 17 лютого повідомлення про нові підозри в межах розслідування масштабної корупційної схеми під час постачання продуктів харчування для бойових підрозділів у Дніпропетровській області.

Слідчі встановили, що у 2024 році один із фігурантів справи придбав елітні апартаменти на острові Балі вартістю близько 190 тисяч доларів, а також витратив у одному з брендових магазинів у Дніпра майже 2,5 мільйона гривень.

За даними правоохоронних органів, йдеться про начальника продовольчої служби 25-ї окремої бригади ДШВ — Костянтина Свиридова, який фігурує в матеріалах розслідування, що проводять Державне бюро розслідувань та Офіс Генерального прокурора.

Попередньо вартість активів, придбаних офіцером, оцінюють як таку, що перевищує 10 мільйонів гривень; остаточну суму встановлять у ході досудового розслідування.

Слідство пов’язує розкішний спосіб життя підозрюваного з привласненням коштів, які мали йти на харчування військовослужбовців, і вважає, що він діяв у змові із засновником та комерційним директором підприємства-постачальника.

17 лютого майору повідомили про підозри за кількома статтями: шахрайство, отримання неправомірної вигоди посадовцем, ухилення від військової служби в умовах воєнного стану, незаконне збагачення та легалізація майна, отриманого злочинним шляхом.

Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 9 мільйонів гривень; із зали суду його направили на гауптвахту. Невдовзі розглядатиметься клопотання про арешт майна.

Раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

  1. ввечері 12 лютого 2026 року мент наехал на мальчика на зеленый свет для пешехода :

    ввечері 12 лютого 2026 року, є 41-річний водій службового автомобіля Renault Duster управління поліції охорони – саме він допустив наїзд на 11-річного пішохода, який перетинав проїзну частину по регульованому переходу на зелене світло для пішоходів. В результаті наїзду дитина впала на асфальт. что по этому делу .Корабелов инфо чего вы заткнулиь?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button