СуспільствоТема дня
Така собі "економія": труби в Корабельному районі гріють повітря вулиць
Миколаївці поскаржилися на стан ізоляції тепломереж
Цей матеріал також доступний:
Поки одні миколаївці намагаються вижити при +12 градусах у квартирах через ліміти електроенергії, без якої в багатьох зникає і опалення, теплоцентраль продовжує щедро зігрівати пр. Корабелів через діряву ізоляцію: труби на багатьох ділянках тут буквально “світять” голим металом, через що значна частина тепла витрачається на обігрів вулиці, а не квартир.
“Турбота” про енергоефективність наочно
На опублікованих фото чітко видно результати “господарського” підходу до утримання мереж:
- Розірвана ізоляція: Захисний шар на трубах пошкоджений або повністю відсутній у місцях з’єднань та на прямих ділянках.
- Обігрів проспекту: Замість того, щоб зберігати температуру теплоносія до входу в будинок, мережа працює як гігантський вуличний радіатор.
- Гроші на вітер: Мешканці зазначають, що саме так виглядає реальна “економія” та турбота про енергоресурси в Корабельному районі миколаєва.
Обговорення під постом у Telegram-каналі “Корабелов.інфо Миколаїв” швидко переросло у філософську дискусію про байдужість:
- Олексій: “Воно так уже років 30, і ніхто не обурюється”;
- Михайло: “Вони так все життя економлять”.
Читайте також:




