Автобус військкомату зіткнувся з легковиком: постраждали четверо осіб, включаючи дитину
Дорожньо-транспортна пригода в Кіровоградській області: деталі зіткнення та стан постраждалих
Кіровоградська область знову опинилася в центрі уваги через жахливу аварію, яка сталася другої половини дня в неділю, 25 жовтня. На перехресті в селі Підгайці зіткнулися рейсовий пасажирський автобус і військовий транспортний засіб.
Згідно з повідомленнями Територіального управління Державного бюро розслідувань у Миколаївській області, причиною ДТП стало порушення правил дорожнього руху. Водій військового автобуса, що належав одному з РТЦК і СП, ймовірно, проїхав на червоне світло світлофора. Внаслідок цієї трагічної помилки постраждали четверо осіб, включаючи маленького дитину, що викликає особливий резонанс серед громадськості.
До лікарні були доставлені водій пасажирського автобуса і двоє пасажирів. Дитина, яка знаходилася в цей час у транспорті, теж зазнала травм і потребувала госпіталізації. Це вже не перший випадок порушення з боку військових, які мають бути прикладом дотримання правил.
Незважаючи на ризики і підвищену увагу з боку державних структур, черговий випадок халатності сколихнув суспільство. За фактом аварії вже відкрите кримінальне провадження згідно з частиною першою статті 415 Кримінального кодексу України, що стосується порушення правил водіння або експлуатації бойової, спеціальної або транспортної машини.




