ПригодиТема дня

Шахеди у небі НАТО: Зеленський попередив про небезпечний сигнал для Європи

Масована атака: рф випустила 415 дронів і понад 40 ракет, під ударом 15 областей та Польща

Цей матеріал також доступний:

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що вночі з 9 на 10 вересня 2025 року російські війська здійснили найпотужнішу атаку останніх тижнів. По Україні було запущено 415 дронів та понад 40 крилатих і балістичних ракет. Під обстрілами опинилися 15 областей.

Глава держави підкреслив, що кремль вкотре перевіряє, як далеко може зайти у своїй агресії.

За словами Зеленського:
“москва завжди випробовує межі можливого і, якщо не зустрічає сильної реакції, залишається на новому рівні ескалації. Сьогодні був ще один ескалаційний крок – російсько-іранські шахеди діяли в повітряному просторі Польщі, в повітряному просторі НАТО. Не один шахед, що можна було б назвати випадковістю, а щонайменше 8 ударних дронів, які були націлені в напрямку Польщі”.

Президент наголосив, що це є надзвичайно небезпечним прецедентом для всієї Європи.

Також стало відомо про постраждалих серед мирного населення. Йдеться про 4 потерпілих у Житомирі та 1 у Бердичеві. На жаль, загинула одна людина.

Внаслідок ударів виникли пожежі одразу на кількох локаціях. Наразі рятувальники проводять гасіння, працюють сапери ДСНС, психологи та всі необхідні екстрені служби.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button