Гаряча ніч у Миколаєві: 45 пожеж, загибель людини, евакуація мешканців
У нічній пожежі в Миколаєві постраждали люди
Протягом 25 липня та в ніч проти 26 липня 2025 року на території Миколаївської області виникло 45 пожеж. Унаслідок однієї з них загинула людина.
Також стався серйозний інцидент, який стався вночі у місті Миколаєві. Рятувальники отримали повідомлення про загоряння у трикімнатній квартирі на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку.
До місця події було направлено сили та засоби:
- відділення 2 та 3 державних пожежно-рятувальних частин,
- автодрабину 3 ДПРЧ,
- чергову зміну Оперативно-координаційного центру Головного управління.
Після прибуття встановили, що у самій квартирі, де виникла пожежа, постраждали власники: жінка 1969 року народження — була госпіталізована до медичного закладу, чоловік 1968 року народження — відмовився від госпіталізації. Через щільне задимлення існувала реальна загроза здоров’ю мешканцям сусідніх квартир. Вогнеборцями було евакуйовано трьох людей за допомогою спеціальної лицьової маски, а також надано допомогу маломобільному чоловіку на місці його проживання.
Пожежу вдалося загасити на площі 30 квадратних метрів. За попередньою інформацією, ймовірна причина займання — коротке замкнення електромережі.