Пригоди

Військовий ТЦК кинув чоловіка в кайданках головою об асфальт

ТЦК проти людей: чоловіка в наручниках повалили на землю — у відповідь влада лякає криміналом

Цей матеріал також доступний:

У Чернігові розгорівся скандал навколо дій працівників Територіального центру комплектування, які застосували фізичну силу під час вуличної перевірки військово-облікових документів. 14 липня 2025 року, як повідомляють місцеві ЗМІ, у місті зафіксували відео, де чоловіка в кайданках, який не чинив опору, жорстко кинули обличчям до землі.

На відео видно, як інший чоловік фіксував інцидент на телефон, після чого його схопили за ноги і також повалили на землю. Жінки, які стали свідками, почали обурюватися, однак чим завершилась ситуація — невідомо.

Цей епізод викликав хвилю обговорень і обурення в соцмережах.

У Чернігівському обласному ТЦК і СП підтвердили застосування сили, але наголосили: відео, що розповсюджується, “вирване з контексту”. У заяві на офіційній сторінці у Facebook вказано, що події відбувалися під час оповіщення та перевірки документів у присутності Національної поліції.

За словами представників ТЦК:

  • обидва чоловіки були у стані алкогольного сп’яніння
  • на законну вимогу пред’явити документи почали агресивно чинити опір
  • один із них намагався розпочати бійку
  • обидва перебувають у розшуку як ухилянти від мобілізації в умовах воєнного стану

Дії військових, за заявою ТЦК, були законними, а кадри з боді-камер нібито це підтверджують.

Також у ТЦК наголосили:

“Істотне перекручення або маніпулятивне тлумачення норм чинного законодавства України, публічне викривлення фактів, розповсюдження завідомо викривленої інформації чи умисна дискредитація посадових осіб — це не свобода слова, а інформаційна диверсія, яка має ознаки правопорушення”.

Читайте новини першими

Связанные статьи

10 комментариев

  1. Клоуны сильно крутые пиздуй на фронт пидар сунешься в перёд ногамр вынесут зарубаю нахуй толстоеюина ебучая

  2. Боже як я хочу, щоб всі ТЦКашники отримали те саме, що вони творять з людьми🙏🙏🙏

  3. 6 на одного.це""херої" які повинні захищати людей?? Та ніяка тюрма тільки на передову в саму жарку точку шоб ці сволочи получили сполна! Як же їх ненавидять люди!

  4. Поліція вообще забирає біля дому,роблять розшук за дві хвилини и одразу на ціх підставах силою забирають, корабельний відділ,вам вітання, прийде час до вас, з ДБР...! Поліцейські заради премії здатні порушувати закон..!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button