Спорт

Без медалей не повернулись: миколаївці вибороли нагороди на всеукраїнському чемпіонаті

Бронза для міста війни: миколаївські легкоатлети показали характер на чемпіонаті

Цей матеріал також доступний:

20–21 червня 2025 року у місті Кропивницький відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів, на якому спортсмени МСДЮСШОР з легкої атлетики міста Миколаєва вибороли низку медалей. Про це повідомила Миколаївська міська рада у своєму Telegram-каналі.

Миколаївці посіли третє командне місце на національних змаганнях, здобувши шість індивідуальних нагород:

Андрій Куліуш2 місце у потрійному стрибку
Антон Сміян2 місце у бігу на 400 м з бар’єрами та 3 місце у бігу на 400 м
Діана Кісель3 місце у бігу на 100 м з бар’єрами
Жіноча естафетна команда (4×100 м): Ксенія Луценко, Анастасія Алємаскіна, Марія Федоренко2 місце
Чоловіча естафетна команда (4×100 м): Олександр Ангелов, Віталій Карпенко, Владислав Стоцький2 місце

Підготували спортсменів тренери:
Марина Чумаченко, Алла Ковпак, Леонід Боровський, Юрій Грицак, Іван Гриник, Юрій Сергієнко, Олена Холоша, Вікторія Тамбовцева, Ірина Шаповалова, Вікторія Кілярська, Ольга Дворак, Володимир Кілярський, Анатолій Бугайов.

Вітаємо наших спортсменів та наставників з високим результатом і гідним представленням Миколаєва на всеукраїнській арені!

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button