Пригоди

За ніч над Україною збито 6 з 14 ворожих ракет і 245 з 250 дронів, з них 10 - на Миколаївщині

Постраждали Київщина, Дніпропетровщина, Одещина, Харківщина, Донеччина та Запоріжжя

Цей материал також доступний

У ніч на 24 травня (із 20:30 23 травня) 2025 року російські війська здійснили удар по Україні із застосуванням 14 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23: атаковано Київ, Дніпропетровщину, Одещину та Запорізьку область.

Також протягом ночі ворог атакував 250-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів: основний напрямок ворожої атаки — наша столиця.

Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

Станом на 08:30 протиповітряною обороною збито 6 балістичних ракет Іскандер-М/KN-23 (Київ) та знешкоджено 245 ворожих БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на сході, півночі, півдні та в центрі країни. 128 дронів було збито вогневими засобами ураження, 117 — локаційно втрачені/подавлені РЕБ (без негативних наслідків), – повідомляють в Повітряних силах ЗСУ.

На Миколаївщині у ніч на 24 травня силами та засобами протиповітряної оборони знищено десять БпЛА типу «Shahed 131/136».

Внаслідок ворожої атаки постраждали Київщина, Дніпропетровщина, Одещина, Харківщина, Донеччина та Запоріжжя.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button