Суспільство

Життя, наповнене випробуваннями: мешканці Корабельного району Олександрі Крутих виповнилося 100 років

Пройшла Другу світову, дожила до нової війни: учасницю бойових дій вітали з Днем народження

Цей материал також доступний

У понеділок, 19 травня 2025 року, адміністрація Корабельного району Миколаївської міської ради разом із міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та радою ветеранів Корабельного району урочисто привітали Олександру Павлівну Крутих зі 100-річним ювілеєм.

Олександра Павлівна — учасниця бойових дій у Другій світовій війні, людина, яка прожила століття, наповнене історичними подіями, випробуваннями, злетами й падіннями. Її життя — це жива історія покоління, що вистояло й перемогло. У день святкування гості побажали ювілярці:

  • міцного здоров’я
  • щастя і родинного затишку
  • і найголовніше — мирного неба над головою.

Це привітання стало не лише даниною поваги до жінки, яка пройшла війну, а й щирим людським актом вдячності за її життєвий шлях та силу духу.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button