ТРО заочно: Потап розповів, як вступив до тероборони з Іспанії
Олексій Потапенко зізнався, як допомагав Україні під час війни: підтримка від керівництва країни і зустріч із Залужним
Шоумен і продюсер Олексій Потапенко (Потап) розповів про свої дії в перші місяці після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. За його словами, разом із дружиною, співачкою Настею Каменських, вони безперервно працювали на підтримку України, перебуваючи за кордоном.
Про це Потап розказав російському журналісту Юрію Дудю.
“Це був потужний стрес і депресія”
Артист зізнався, що перші п’ять місяців війни вони з дружиною “кричали про Україну” і активно допомагали батьківщині.
“Це було дуже складно. Це був такий потужний стрес і депресія. Але я – чоловік, і від мене як від керівника сім’ї, керівника компанії чекають рішень і рухів”, – поділився Потап.
Підтримка від керівництва країни
За словами шоумена, його діяльність отримала підтримку навіть від керівництва України.
“З України дзвонять і кажуть: ‘Будь ласка, продовжуйте це робити’. Різні люди дзвонили. З керівництва нашої країни. ‘Будь ласка, ви вмієте це робити, продовжуйте’. Із Офіса (президента) дзвонили, так”, – зазначив Потап.
Зустріч із Залужним
Восени 2022 року Потап повернувся до України і зустрівся з тодішнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним. Артист поділився деталями цієї зустрічі.
“У Києві в мене відбулася розмова з на той момент головнокомандуючим Валерієм Залужним. Були різні теми… А потім відбувся такий батьківський діалог. Він так по-батьківськи підійшов, потис мені руку і сказав: ‘Допомагайте фронту. Ваша задача – допомагати фронту всім, чим можете’. Я роблю це через професію. Я можу так. Я вмію заробляти ці гроші так. Я вмію заробляти за кордоном. Я це роблю. І продовжуватиму це робити”, – заявив Потап.
Досвід у теробороні
Крім того, артист зізнався, що мав досвід служби в територіальній обороні, хоча й вступив туди “заочно” з Іспанії через великі черги.
“Ми встигли все в теробороні: ні в чому серйозному не взяли участі, але встигли попатрулювати, поїздити з пацанами, потримати в руках зброю і побути там. У цей момент всі ми там до цього були залучені, хто не потрапляє до армії, не встигає записатися – видавалася зброя, тероборона”, – повідомив Потап.
Він додав, що патрулював вулиці, зустрічався з друзями та допомагав з доставкою обмундирування, бронежилетів і машин.
“Патрулював вулиці, зустрічався зі своїми друзями. Тоді займалися всі цим, це була спільна справа, ми всі брали участь. Це був такий позив і ми взагалі не рахували часу, проведеного там”, – пригадав він.