Золото Кубка України – у наших руках! Зіневич здолав своїх суперників

Миколаївець Максим Зіневич виграв Кубок України з боксу у ваговій категорії до 75 кг

Цей материал також доступний

Миколаївський боксер здобув чергову перемогу на всеукраїнській арені – Максим Зіневич став переможцем Кубка України з боксу серед чоловіків, який проходив з 7 по 13 жовтня на Рівненщині. Турнір був присвячений Дню захисників і захисниць України.

У цьому змаганні Зіневич, який виступає у ваговій категорії до 75 кг, пройшов через серію важких боїв:

• У чвертьфіналі Зіневич переміг боксера з ЧернівцівМаксима Петринку.
  • У півфіналі він здолав представника Кіровоградської областіРомана Крайника.
  • А у фінальній зустрічі переміг Артема Галузинського з Києва, забезпечивши собі золоту медаль Кубка України.

Ця перемога підтверджує високу майстерність і форму спортсмена, який вже в липні здобув золоту нагороду на всеукраїнському турнірі та виконав норматив майстра спорту.