Накопичувальне страхування: кому й навіщо потрібне?
Якщо говорити саме про те, кому потрібне накопичувальне страхування життя, то буквально всім. Таким чином людина захищає свої життя й здоров’я. А додаткове це може бути страхування інвестиційних ризиків, адже накопичення повертаються людині в вигляді інвестиційного прибутку.
Як працює накопичувальне страхування життя?
Поліс НСЖ — це своєрідна скарбничка, яку треба декілька років поповнювати. А поки діє страховка, людина має застраховані життя й здоров’я. Компанія натомість виплачує кошти у двох випадках:
- Дія страховки завершилася. Страхова компанія повертає усі кошти й зверху додає частину інвестиційного доходу. Це приблизно від 1 до 4% річних. Таку схему називають страховою виплатою за ризиком дожиття.
- Трапився страховий випадок. Усі вони детально вказані в договорі зі страховиком. Зазвичай у полісах обов’язково поміж інших випадків врахована й смерть клієнта.
Виплати за полісом можуть бути в кінці дії страховки або регулярно. Це теж вказано в договорі. Хтось вибирає такий фінансовий інструмент, щоби накопичити на важливу подію — вступ дитини в університет, покупка машини тощо. Інші можуть розглядати це як фінансову подушку й альтернативу пенсії.
В чому перевага накопичувального страхування життя?
Накопичувальне страхування розглядають як фінансовий інструмент. Завдяки йому можна збільшувати власний прибуток. Переваги:
- надійність — можна вибрати валюту, аби захистити гроші від інфляції;
- дохідність — прибуток потенційно має бути високим, якщо ви виберете надійну компанію;
- юридичний захист — ці кошти не можуть арештувати й конфіскувати, їх не ділять при розлученні;
- податкові пільги — ви маєте щорічну знижку 8-18% від суми ваших внесків, тож можна реінвестувати ці кошти.
Вибирайте накопичувальне страхування життя, якщо хочете зробити для себе фінансовий резерв. Такий фінансовий інструмент є у страхової компанії ARX в Україні.
Отже, накопичувальне страхування життя — це вигідна комбінація зі страхування життя й депозиту. Накопичуйте кошти з вигодою для себе.