Пригоди

Помста чи педофілія? Розпусник на Миколаївщині сував руки в труси падчерок - суд посадив його на 5,5 років

Суд постановив стягнути з обвинуваченого по 100 000 гривень моральної шкоди на користь кожної потерпілої

Цей матеріал також доступний:

У Веселинівському районному суді Миколаївської області 17 березня 2026 року ухвалили вирок у кримінальному провадженні щодо громадянина, якого визнано винним за ч.2ст.156 КК України — розбещення малолітніх, вчинене членом сім’ї.

Суд встановив, що обвинувачений упродовж 2020–2021 років систематично вчиняв протиправні дії щодо трьох малолітніх падчерок, користуючись відсутністю інших дорослих. Злочини відбувалися за місцем проживання родини. Потерпілі під час розслідування повідомили про повторюваність таких дій, що спричинило їм серйозні психологічні травми.

Протиправні дії припинилися лише тоді, коли мати дівчат застала чоловіка під час вчинення розпусних дій щодо середньої доньки:

“На той час вона була з меншою дочкою в іншій кімнаті. Чоловік тоді був в стані алкогольного та наркотичного сп`яніння, вів себе неадекватно. Ця подія була в лютому 2021 року. Вона почула, що середня дочка, якій на той час було 11-12 років, сказала: “Не треба!”. Після цього вона зайшла в кімнату до чоловіка з середньою дочкою. Увійшовши туди, побачила, що чоловік лежав на ліжку, а поруч лежала її дочка , по телефону дивилась серіал. Вони були вкриті ковдрою. Вона зняла ковдру та побачила, що чоловік рукою торкався статевого органу дочки, вказівним пальцем тикав всередину піхви. Після цього вона забрала дитину в іншу кімнату, а чоловіка вона вигнала з будинку і той пішов через декілька хвилин. Потім вона викликала працівників поліції, а також зателефонувала своїм кумам та повідомила їм про цю подію, і вони також приїхали до неї”.

Також на уточнююче питання сторони захисту, свідок пояснила, що коли вона скинула ковдру, то чітко бачила, що чоловік тикав вказівним пальцем всередину піхви її середньої дочки. Коли вона припинила ці дії, її дочка була в стані шоку, схвильована і вона її відправила в іншу кімнату. Чоловік пояснював їй: “що він не винуватий, у всьому винний “Тік-Ток”. Також вона зазначила, що діти до обвинуваченого ставилися нормально, і він до них також нормально ставився, займався їх вихованням, доглядав.

Одна із дочок розповідала після цієї події їй, що таке траплялялось дуже часто, що материн чоловік постійно вчиняв розбещення – таких подій, окрім цієї, що вона застала особисто, було приблизно 10 разів.

Окрім цього жінка пояснила, що старша дочка в той день ночувала у родички. Коли вона їй зателефонувала, то дочка повідомила їй, що обвинувачений робив з нею те саме, що і з середньою дочкою: одного разу, вона була в кімнаті, лежала на ліжку, а він прийшов до неї, сів на ліжко, і почав до неї приставати, лізти руками в зону геніталій, пальцями тикав, вона сказала йому припинити, а він пригрозив їй, щоб вона нікому про це не розповідала.

“Старша дочка, якій на 2021 рік було 13 років, розповіла їй, що 1 раз чоловік ліз до неї, ще у 2020 році, вона не хотіла цього, але він залякав її, а тому вона нічого не розповіла, бо було соромно і вона його боялася. Найменша дочка, якій в 2021 році було 9-10 років, теж розповіла їй, що розпусник, декілька разів ліз до неї, трогав її за статевий орган, скільки точно разів вона не пам`ятає, приблизно десь 3-5 разів це було”.

Всі троє дочок їх сказали, що вони боялися та їм було соромно, а тому вони мовчали, бо обвинувачений їм пригрозив та сказав нікому про це не розповідати. Він говорив, що маму посадять в тюрму, а їх передадуть до дитячого будинку. Одній із дочок погрожував тим, що якшо вона розповість матері, то він повідомить про це усім її знайомим. Після цих подій її дочки потребували допомоги психолога, відчували моральне страждання, були в пригніченому стані. Також після цієї події вони їздили на телепередачу до Києва “Стосується кожного”.

В судовому засіданні обвинувачений вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні, передбаченого ч. 2 ст. 156 КК України, не визнав повністю, суду показав, що він не вчиняв дій, в яких його обвинувачують, він не розбещував дітей.

“Пояснив, що це йому його колишня дружина таким чином вирішила помститись за те, що він відмовився їх приписувати в будинку. На той час він проживав однією сім`єю з та її трьома неповнолітніми дітьми. Він мав з дітьми добрі стосунки. Зі старшою дочкою він говорив, намагався запитати в неї, для чого вони чинять на нього наклеп, а вона йому сказала: “Всі питання до мами”. Він купив ділянку та почав будувати будинок, але він відмовився дружину та дітей приписувати за цією адресою, через це дружина вирішила його посадити та забрати будинок собі. Також обвинувачений зазначив, що, коли діти були ще меншого віку, то він мив їх, переодягав. Але в ті періоди часу, які йому інкримінують, він таких дій не вчиняв. Також зазначив, що старша дочка з ним після порушення кримінальної справи спілкувалась та просила не казати мамі нічого”.

Попри те, що обвинувачений свою вину повністю заперечував і заявляв про нібито наклеп, суд визнав його аргументи безпідставними. Вирішальними стали покази потерпілих, свідків та матеріали слідства, які були логічними, послідовними та взаємоузгодженими.

Суд також звернув увагу на високу суспільну небезпеку таких злочинів, наголосивши, що вони призводять до глибоких моральних та психологічних наслідків для дітей і можуть впливати на їх подальший розвиток.

За результатами розгляду справи чоловіку призначено покарання — 5 років 6 місяців позбавлення волі з додатковою забороною обіймати посади або займатися діяльністю, пов’язаною з роботою з дітьми, строком на 3 роки.

Окрім цього, суд частково задовольнив цивільні позови та постановив стягнути з обвинуваченого по 100 000 гривень моральної шкоди на користь кожної потерпілої.

Також ухвалено рішення внести дані про засудженого до Єдиного реєстру осіб, засуджених за злочини проти статевої свободи та недоторканості малолітніх.

Нагадаємо, раніше ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button