Очисні ще не працюють, а з дна річки піднявся мул, - "Миколаївводоканал" пояснює жахливий стан води в кранах
Добрива і пестициди з полів, органічне сміття та продукти розкладу рослин, нафтопродукти та солі з доріг, - все це у воді
“В Корабельному районі у всіх вода смердить і сірого кольору вже кілька днів? Вийшов з ванної і не знаєш – чи ти помився, чи ще більше вимазався від води”; “У Лісках – каламутно-коричнева“; “Та це у всьому місті таке, люди скаржаться з різних районів, вода ще гірша за ту, що раніше була“, – скаржаться миколаївці.
Редакція Кorabelov.info звернулася до «Миколаївводоканалу» з проханням прокоментувати ці повідомлення і пояснити причини такого стану води в мережі. Згодом на підприємстві відповіли:
“Миколаївводоканал” наразі ще не постачає питну воду у водомережу міста. Комплекс очисних споруд ще не введений в експлуатацію. Тому можливе вторинне забруднення води в мережі. Ось уже третій рік поспіль навесні якість води в нашій водомережі погіршується. Це зумовлено як природними циклами, так і специфікою регіону, через який протікають річки Південний Буг та Інгулець, з яких брали та беремо воду для міста.
Ось основні причини, чому це відбується саме в цей період:
Найперше – це весняне водопілля та змиви з полів. Коли тане сніг і йдуть рясні весняні дощі, потік води змиває з поверхні ґрунту все, що накопичилося за зиму: залишки добрив та пестицидів з сільськогосподарських угідь, органічне сміття та продукти розкладу рослин, нафтопродукти та солі з доріг. Все це призводить до різкого зростання каламутності та вмісту хімікатів у воді.
Як не дивно, але – ще й “цвітіння” води. Хоча масове цвітіння водоростей більше характерне для літа, навесні підйом рівня води спричиняє ерозію берегів. Вода розмиває пухкі ґрунти, через що вона стає брудно-жовтою або коричневою. Піднімається мул. Потужна течія піднімає з дна багаторічні відкладення важких металів та органіки. Всі ці фактори призводять до погіршення якості води”, – зазначають на підприємстві.
Також “Миколаївводоканал” звернувся з проханням до всіх містян:
“З приводу порушення якості води, звертайтесь, будь ласка, безпосередньо на Водоканал. І за вашими адресами буде проведено промивка мереж, що значно покращує якість нашої води”.
Телефон диспетчера водоканалу в Корабельному районі: 0675503639.
Нагадаємо, ми писали:
- Журналістам показали новий водогін: питну воду миколаївцям тепер обіцяють у березні
- Віталій Кім: тариф на воду мав би бути 90 грн за кубометр
- Водопровідна вода в Миколаєві майже відповідає стандартам питної, – Сєнкевич
- Сєнкевич про воду: Миколаїв тепер “купує” її з нового водогону за лічильником
- Якість води у кранах миколаївців зрівнялася з київською, – Віталій Кім





напомните сколько там миллиардов на это выделили еще пару лет назад? потужно!
А якже раніше очищали воду?Адже в усіх річках і мул,і з полів змиви!.. Зато Кім весь час піарився в 2025 році,що ось, ось вже буде вода та ще,начебто,як у столиці вже...😡Любить влада піариться та ще навіть на тому,чого ще немає і довго ще не буде...(((
Nina LesykРаніше очищали без гучних обіцянок і “майже як у столиці”. А зараз більше пресконференцій, ніж чистої води. Піар каламуть не фільтрує — її або прибирають, або чесно кажуть, коли саме це зроблять. Людям потрібен не 2025 у презентаціях, а вода в крані сьогодні.
Жесть!!!!!
Центр. Николаев.Media: https://www.facebook.com/2314113459415126/videos/923487530207763
Вартість кубометру перерахують?
Зоя Мовчан так, буде приблизно 100 гр
Мария Дроботенко не здивуюся, на жаль
А як же чергові обіцянки від лічильника ОВА?
А Кім казав вже пити можна
В Октябрьском така сама жёлтая вода
Алёнушка Поливода то нехай він і п'є
Но почему мы платим за очищенную воду. Они нарушают договор Так сделайте перерасчёт. Почему мы должны набивать ихние карманы.
Піарщики казали що сама краща, а ми бачим не те що є а плата як за нормальну питну воду
Ну ичтто теперь. Мы будем платить за эту муляку.????. Ни покупаться ни постирать??. А ещё можно какую-то информацию подхватить. Можно только трендеть с экрана что все хорошо
Знову якісь фантастичні історії.Ще неділю назад з кранів текла чистесенька вода з тієї ж річки і тими самими трубами і очищення прекрасно працювало.А тепер що, все різко зламалось??? Просто пройшла неділя, а результату 0.
Боржоми, Андатры говорили что уже питьевая
А за що МИ Миколаївці платимо гроші ?! А "воно" очі в Сірка позичило і розказує що водичка незабаром буде "свята", відморо***ий!
Зоя Мовчан ага! ЩАС! Они могут всё пересчитывать только в сторону увеличения!
Берете пляшки 5 літрові набираєте цю воду йдете до голови водоканалу, голови міста, голови ода і кожному у горлянку через лійку заливаєте по 5 літрів цієї води через пару днів будете мати нормальну воду у крані.Тільки так.
Її мабуть зовсім не фільтрують, а треба
Хто б сумнівався... А як обіцяли красиво!
А ходять суки, перевіряють показники лічильника та вимагають його перевірку!
😮
Я живу в Октябрьском,у меня чистая вода,это зависит скорее всего от труб в доме,у нас перед войной меняли трубы на пластик,вода чистая.
Почему тогда пару дней назад у нас была чистая а теперь грязная? тоесть когда вода будет снова чистая это будет означать трубы сами очистились? может вам просто с другого озера подают??
ще коли воду з лиману подали в міський водогін Сєнкєвіч заявляв що вартість куба води перерахують з урахуваннямякості, але потім це питання замулили і дурня клеять
Сергей Потибенко я тоже в Октябрьском, трубы меняли, вода говно...
Лески, Намыв такая же вода. Поднятие тарифа идёт сверху. Все согласовано. Так что не один директор водоканала сдесь замешан. Вода идёт гамняная, деньги уплывают не по назначению, вешают нам лапшу и дальше. Вот так и живём.