Суспільство

Данський інвестор обіцяє побудувати в Миколаєві 10 тисяч квартир

Мер підписав меморандум із данським інвестором

Цей матеріал також доступний:

У Миколаєві інвестори з Данії планують будівництво соціального житла. Відповідний меморандум 7 січня 2025 року підписав міський голова Олександр Сєнкевич із ТОВ “VK Investments Ukraine”, яке представляє данську групу компаній Vaekstkapital Group.

Підписання відбулося за участі керівника групи компаній Андерса Ретца Йоганссона, голови офісу Посольства Данії у Миколаєві Якоба Хансена, радника з питань співробітництва офісу Артема Васалатія, першого заступника директора департаменту ЖКГ Ігоря Набатова, а також директора КУ “Агенція розвитку Миколаєва” Ігоря Філіппова.

Глобальна мета співпраці — будівництво до 10 тисяч квартир у Миколаєві для відновлення житлової інфраструктури міста.

Згідно з умовами меморандуму, частина збудованих квартир буде передана місту як соціальне житло, а іншу частину інвестор зможе використовувати на власний розсуд. Першим етапом передбачено пілотний проєкт на 200 квартир, який має дозволити відпрацювати всі механізми співпраці між містом та інвестором.

Міський голова Олександр Сєнкевич під час підписання наголосив на важливості таких ініціатив для міста:

“Подібні проєкти дуже важливі для Миколаєва. Вони дають можливість для розвитку нашої житлової інфраструктури та забезпечення миколаївців соціальним житлом. Дякуємо іноземним інвесторам за зацікавленість у нашому місті”.

Також під час зустрічі сторони обговорили наступні кроки реалізації домовленостей та подальший розвиток співпраці.

Читайте новини першими

Связанные статьи

19 комментариев

  1. Меморандум это протокол от намерениях, не несёт юридической отвествености и обещать можно что угодно а пока идёт война ,активная фаза ,никто ничего строить не будет.

  2. Сами мы не метсныЕЕЕ,Паспорт потерялИИИ,деньги укралИИИ,билеты дАрАгиЕЕЕ,дитЁЁЁ малоЕЕЕ!Подайте Христа ради на новую заколку для волос.

  3. При цьому складі управління містом людям , які в черзі мізер дістанеться,місцеві хапуги розкрадуть все через підставних осіб,чиновників зручних для влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button