Збила дитину і втекла: поліція Миколаєва розшукує жінку на сірому авто
Правоохоронці просять відгукнутися свідків трьох аварій
Здавалося б, війна мала навчити нас людяності та взаємодопомоги, але ситуація на дорогах Миколаєвщини доводить протилежне. Деякі водії, скоївши наїзд на людину або потрощивши чуже майно, обирають найганебніший шлях — втечу. Патрульна поліція розшукує свідків одразу трьох дорожньо-транспортних пригод, одна з яких шокує своїм цинізмом — постраждала неповнолітня дитина.
Найбільш резонансний випадок трапився ще 31 жовтня 2025 року. Близько 15:00 у місті Миколаїв, на нерегульованому пішохідному переході в районі перехрестя вулиць Генерала Олекси Алмазова та Білої, сталася біда. Невстановлений автомобіль сірого кольору збив дитину віком 14 років. Найстрашніше те, що за кермом перебувала жінка, яка, побачивши наслідки свого “маневру”, просто залишила місце події, кинувши підлітка напризволяще. Марка та номер авто наразі встановлюються.
Ще два інциденти стосуються пошкодження транспорту:
- 12 грудня 2025 року, близько 20:00, на трасі М-14 “Одеса – Мелітопіль – Новоазовськ” (район Очаківського повороту) вантажівка з білою кабіною під час обгону по правій смузі протарана Камаз, що рухався зліва. Винуватець втік у напрямку міста Одеса.
- 5 грудня 2025 року, близько 08:00, у місті Миколаїв на вулиці Геннадія Матуляка невідоме біле авто врізалося в Mazda 6 і також зникло.
Відділ розшуку та опрацювання матеріалів ДТП УПП в Миколаївській області звертається до громадян із закликом не бути байдужими:
“Звертаємось з проханням до громадян, які мають будь-які відомості про вищевказані дорожньо-транспортні пригоди або місцезнаходження розшукуваних транспортних засобів та водіїв, повідомити за телефонами 063-996-65-05, (0512) 53-18-44, 102, або ж звернутись за адресою: м. Миколаїв, вул. Новозаводська 1б/1, каб. 113“.




