Пригоди

Кривава сварка в Корабельному біля «Міди»: удар ножем у шию посеред вулиці

Поліція охорони миттєво затримала нападника

Цей матеріал також доступний:

Увечері 26 жовтня біля одного з гастрономів мережі «Міда» в Миколаєві сталася кривава сутичка: під час суперечки чоловік ударив опонента ножем у шию.

Сигнал «Тривога» одразу надійшов на центральний пульт спостереження поліції охорони, після чого наряд прибув на місце події.

Працівниця магазину розповіла поліцейським про інцидент і вказала на напрямок, у якому втік нападник. Потерпілому викликали швидку медичну допомогу — його госпіталізували з пораненням шиї.

Невдовзі неподалік місця події поліцейські охорони виявили та затримали чоловіка, який збігався за описом зі свідченнями очевидців.

Після встановлення особи затриманого його доставили до відділення поліції №3 Миколаївського районного управління (Корабельний район) для з’ясування всіх обставин події.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button