Суспільство

Поки ворог кидає ракети — миколаївські діти збирають допомогу фронту

Нас не здолати: миколаївські освітяни, школярі та батьки зібрали 5 тонн допомоги для воїнів

Цей матеріал також доступний:

У Миколаєві підбили підсумки благодійної акції «Нас не здолати — ми з України», під час якої освітяни разом із дітьми та батьками збирали допомогу для українських захисників. Про це 23 жовтня 2025 року повідомила Миколаївська міська рада.

До ініціативи долучилися педагоги, школярі, батьки, колективи позашкільних закладів і дитячих садків.

Завдяки спільним зусиллям вдалося зібрати понад 5 тонн гуманітарної допомоги для військових, які нині боронять Україну на Запорізькому, Донецькому, Херсонському, Харківському та Сумському напрямках.

У вантажі — продукти харчування, медикаменти, засоби особистої гігієни, теплий одяг, а також листи підтримки від дітей, які стануть для наших воїнів щирим нагадуванням про любов і вдячність тих, кого вони захищають.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button