Пригоди

"Бо подряпав": у миколаївській школі жінка ногою вдарила кота на очах у школярів

У Миколаєві прибиральниця вдарила кота просто перед дітьми у школі №57 — поліція відкрила кримінальне провадження

Цей матеріал також доступний:

У Миколаєві розгорівся скандал через інцидент у школі №57, де прибиральниця в присутності дітей жорстоко поводилася з котом.

За словами очевидців, тварина зайшла до приміщення школи, щоб зігрітися. Жінка почала виганяти кота надвір, але той, перелякавшись, подряпав їй руку. У відповідь прибиральниця вдарила кота ногою, що викликало сміх у присутніх школярів.

Після того, як відео інциденту розійшлося соцмережами, у поліції відреагували та розпочали перевірку.

У повідомленні поліції зазначається, що інформацію про подію внесли до Єдиного обліку. Правоохоронці працювали на місці, з’ясовуючи всі обставини.

Попередня кваліфікація правопорушення — ч. 2 ст. 299 Кримінального кодексу України (“Жорстоке поводження з тваринами, скоєне в присутності малолітнього або неповнолітнього”). Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років із конфіскацією тварини.

Поліція звернулася до громадян із проханням допомогти слідству:

“Прохання до громадян, які могли стати свідками події або володіють корисною для слідства інформацією, звертатися до Миколаївського районного управління за телефонами (0512) 53-17-76 або 102“, — повідомили правоохоронці.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

  1. В Украине плевать не то что на животных а на людей.А люди терпят ....главное вышиванку одеть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button