Пригоди

Посвідчення водія за 35 тисяч: у Миколаєві викрили 41-річну викладачку автошколи, яка продавала "гарантовані" права

Права за хабар: як у Миколаєві торгують безпекою на дорозі

У Миколаєві правоохоронці викрили 41-річну викладачку навчального закладу з підготовки водіїв, яка організувала схему продажу посвідчень водія за хабар. Про це повідомили 14 серпня 2025 року на сайті Національної Поліції у Миколаївській області.

За даними слідства, до одного з автошкіл обласного центру звернулася місцева мешканка з наміром пройти навчання та отримати водійське посвідчення категорії “В”. Викладачка запропонувала їй “спрощений” варіант: за 35 500 гривень зарахування до групи, фіктивне оформлення відвідування занять і підготовка всіх документів для допуску до іспитів.

Жінка також гарантувала, що складання як теоретичного, так і практичного іспиту у сервісному центрі МВС пройде без перешкод, а посвідчення водія буде видано без проблем. Під час одержання частини неправомірної вигоди — 13 500 гривень — фігурантку затримали слідчі слідчого управління обласної поліції за оперативного супроводу співробітників Миколаївського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції та під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури. У ході обшуків у помешканні та автомобілі жінки правоохоронці вилучили гроші, отримані незаконним шляхом, мобільний телефон і ноутбук.

Викладачці повідомили про підозру за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України — одержання неправомірної вигоди з обіцянкою вплинути на прийняття рішення посадовою особою, поєднане з вимаганням. За цей злочин їй загрожує до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування триває.

Читайте новини першими

Связанные статьи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button