Йому 15, і він не людина: миколаївці прийшли привітати Дінкара, улюбленця зоопарку
Улюбленець миколаївців слон Дінкар святкує 15-річчя: у зоопарку влаштували смачне свято з кавунами та бананами
Сьогодні, 6 серпня 2025 року, мешканець Миколаївського зоопарку, азійський слон Дінкар, відзначає свій особливий день — 15-річчя.
Дінкар — активний, грайливий і водночас норовливий. Саме за цей темперамент і щирі емоції його обожнюють відвідувачі, особливо діти. Він — справжній улюбленець миколаївців.
Народився слон у 2010 році в Ганноверському зоопарку. До Миколаєва Дінкар прибув із Угорщини у 2019 році разом зі своїм товаришем — іншим азійським слоном на імʼя Шанті. Тварин передали в рамках Європейської програми збереження та розмноження рідкісних видів, що має на меті підтримку популяції азійських слонів у неволі.
У день народження Дінкара юні біологи та співробітники зоопарку підготували для нього справжнє свято. Слона привітали зі святом і пригостили його улюбленими смаколиками.
Для іменинника та його друга Шанті підготували особливий святковий стіл: соковиті фрукти, кавуни, дині, банани, кукурудзу, огірки. Тварини з великим задоволенням поласували частуванням і радо спілкувались із гостями заходу.
З Днем Народження 🎂