Суспільство

"Догляд пішов наліво", - мешканці Корабельного скаржаться на проблеми з благоустроєм у районі

Літо прийшло: сухі тополі, нескошена трава, покинуті ремонтниками речі

Цей материал також доступний

9 червня 2025 року користувачка Lesya O. написала одразу два звернення до фейсбук-сторінки “Contact Center при Миколаївській міській раді”, у яких звернула увагу на проблеми благоустрою Корабельного району. У першому дописі йшлося про бур’яни біля торгового центру “Депо’t”:

Проспект Корабелів, 14. Центр Корабельного району. Навколо алюмінієвої Стели росте бур’ян. Як і на сусідніх ділянках. Просимо “Миколаївські парки” звернути увагу на цю локацію і хоча б трохи її облаштувати.

Лише у відповідь на це звернення, через чотитри дні КП звітувало: “Покос трави виконано”.
Нагадаємо: у травні ми вже писали про покіс трави біля цієї стели (також після скарги мешканців).

Також заявниця звернула увагу на іншу проблему — розритий тротуар на проспекті Богоявленському, де після робіт “Миколаївводоканалу” залишили розбиту пішохідну частину:

Проспект Богоявленський, 319. Уже тривалий час, як “Миколаївводоканал” проводив ремонтні роботи. Плитку на пішохідній частині тротуару зняли, майно НВК валяється просто під ногами у людей…”,  – зазначила мешканка Корабельного району.

Обидва пости викликали обговорення серед жителів району. У коментарях люди нарікають на зневагу місцевої влади до елементарного порядку в районі:

“А на зупинці “Універсам” (біля пам’ятника-бтр, – прим.) від спеки гинуть дерева… немає поливу… гарні липи та інші…”, – зазначає Наталя А.

“За всім потрібен догляд. Догляд пішов на ліво”, – вважає Олена Л. 

Крім того, все більше наростає проблема небезпечних сухих дерев у Корабельному районі. До вже наявних скарг додалися звернення щодо аварійних тополь, які можуть завдати шкоди перехожим. 12 червня активна користувачка Lesya О. написала чергове публічне звернення:

“Прохання прибрати сухе небезпечне гілля та спиляти повністю сухе дерево за адресою проспект Богоявленський, 189. Поруч – зупинка громадського транспорту та магазини”.

Це звернення було передано на виконання в Комунальне підприємство “Миколаївські парки”. Станом на 14 червня зазначено, що дане звернення буде знаходитися “в роботі” ще більше 27-ми днів.

Отже бачимо, що КП не дуже поспішає з виконанням.

Так, наприклад, ще 23 травня мешканка району Любов Б. опублікувала звернення:

“Прошу спиляти сухі гілки тополі з торця 1 під’їзду будинку за адресою пр. Корабелів, 6.”

І лише через 18 днів, 10 червня, комунальники з “Миколаївських парків” дали відповідь через Службу Оперативного Реагування:

“Гілки спиляно”.

Нагадаємо, ми писали:

Читайте новини першими

Связанные статьи

Один комментарий

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button