ДТП на трасі в Миколаївській області: двох постраждалих госпіталізовано
Дорожня аварія в Вознесенському районі: зіткнення позашляховика та легкового автомобіля
У понеділок, 26 травня 2025 року, на автодорозі у Вознесенському районі, неподалік від села Раково, сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілів Toyota Land Cruiser та ВАЗ 2109. Про це повідомляє Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Миколаївській області.
На місце події прибули рятувальники, які встановили, що внаслідок зіткнення постраждали двоє людей з автомобіля ВАЗ: водій 1987 р.н. та пасажир, 1990 р.н.
Водія заблокувало в автомобілі через деформацію конструкцій, тому рятувальники за допомогою спеціального обладнання витягли його та передали медикам. Обидва постраждалих були госпіталізовані до Вознесенської лікарні.
Для ліквідації наслідків ДТП були залучені 4 співробітники ГУ ДСНС та 1 спеціальний автомобіль.
Ця подія ще раз нагадує нам про небезпеки на дорогах та важливість дотримання правил дорожнього руху. Бережіть себе та своїх близьких!