Маршрутка смерті памʼяті: у Миколаєві під час війни водії вмикають російську музику
Досить боятись? Пасажири мовчать, водії крутять російське — хто відповість за моральну деградацію під час війни?
20 травня 2025 року жителька Миколаєва Тетяна Г. звернулась до Contact Center при Миколаївській міській раді зі скаргою на водія маршрутки №21 з номером ВЕ 6662, який в салоні вмикав музику російських виконавців.
Жінка емоційно звернулась до міських служб:
“Йде 4 рік війни… Пів України розбито росіянами, загинули тисячі наших захисників… Але водієві 21 маршрута з номером машини ВЕ 6662 плювати, в нього в салоні грає музика російських виконавців. Не російськомовна (якісь там наші співаки ще з старих пісень), а саме російських виконавців. Нема слів…”
“І питання не лише до водія. Якщо він може це робити, хоча це навіть протизаконно, то, мабуть, це не перший раз і ніхто нічого йому зробити не може, навіть просто заборонити. Я не маю на увазі якесь там страшне покарання. Посварили пальчиком і усе?”
Звернення зареєстровано у Contact Center під номером 57908, однак гарантій на оперативне реагування ніхто не надає.
У коментарях миколаївці не приховували свого обурення:
Андрій Т.: “Типовий сєпарок-ждун”
Антоніна Т.: “Пугачова підтримує Україну. Але співати російські пісні у нас в місті, де багато загинули людей, розбомлені хати — це гидко. Люди, які їхали цією маршруткою, чому не закрили йому рота? Мабуть, всі такі, як він чи боялися його? Так можна було визвати поліцію, не виходячи з маршрутки. Чому ви такі не дружні?”
На це Тетяна відповіла щиро:
“Чесно, я побоялася. Одного разу я вже зробила зауваження такому водієві — теж, до речі, 21 маршрутка, тільки інший водій. Так він мене висадив, не доїжджаючи зупинки (я не помітила одразу), а потім мало не наїхав машиною на мене і дочку, ще й сміявся з нас зі своїм другом. Викликали міліцію і оце все. Але він міг нас просто покалічити (мало не переїхав нам ноги, бо ззаду був забор, я притулилась спиною), якщо б я не зреагувала.”
Інші мешканки району підтримали:
Ольга С.: “Треба звільнити і не дозволяти працювати. Нам вороги не потрібні, я не можу довіряти такому водієві.”
Олена Д.: “Мене більше хвилює те, що водії їдуть як скаженні… Різкі маневри, закривання дверей, коли люди ще не вийшли, матюки, крики на людей…”
Історія Тетяни — не поодинока. Це вже другий випадок із тим же маршрутом, коли водій дозволяє собі неприйнятну поведінку, приниження пасажирів і відверте порушення норм у воюючій країні.
Питання — не лише про музику, а про ставлення до українців, до пам’яті загиблих, до правил безпеки. Миколаївці чекають від влади чіткої реакції, а не чергового мовчання.
Так запретите в школах немецкий язык , причём здесь язык , когда все поймут что не в этом проблема