Максут Султанов з Миколаєва став бронзовим призером на чемпіонаті Європи з боротьби

Спортсмена тренує Олег Баламутов

Цей материал також доступний

З 22 по 26 червня 2024 року в Сербії відбувся чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед спортсменів до 17 років, у якому взяв участь миколаївський спортсмен Максут Султанов у складі національної збірної України.

У фінальний день змагань борець здобув бронзову медаль у ваговій категорії 51 кг. На шляху до призового місця Султанов переміг суперників з Туреччини, Росії та Грузії, але зазнав поразки від представника Азербайджану.

Спортсмена тренує Олег Баламутов.

За підсумками чемпіонату Європи збірна України зайняла третє місце в командному заліку.

Приєднуємось до привітань Максута Султанова, його наставника та всю збірну з високим результатом!