Общество

Лайфхаки для мультиакінгу: Telegram, Twitter, eSim та E-mail

У минулій статті “Що потрібно мати для початку?” ми вже згадували, що варто відокремлювати особисте чи професійне життя від “криптовалютного”. Це необхідного для того, щоб вам було комфортно працювати й безпечніше себе почувати. Тому вам необхідно буде створити нові акаунти в Telegram, Twitter, нову електронну пошту тощо. Окрім цього, ці знання вам знадобляться, якщо ви вирішите почати займатися мультиакінгом (створенням та веденням великої кількості “фейкових” акаунтів у соціальних мережах). Такий мультиакінг непогано збільшить ваші шанси на виграш у різних гівевеях, конкурсах, АМА сесіях, в отриманні шансу інвестицій у проекти на начальних стадіях тощо. Ця стаття від ЦеКрипто розповість вам про основні моменти такої діяльності та дасть поради з власного досвіду.

Де купити сім-карту (новий номер телефону)?

eSim (електронна сімка)

Бажано купити новий номер телефону для майбутніх створень акаунтів та їх верифікації. Найпростіший спосіб – купити номер eSim через Monobank. Так можна тільки перший раз сплатити місячну плату за тариф, і номер стане активним на період одного року. Якщо вам потрібно буде більший термін дії, просто поповніть рахунок нового номеру за місяць до його відключення.

Фізична (реальна) карта оператора

У випадку, коли вам необхідно постійно мати доступ до телефону, кращим варіантом буде купівля фізичної сім-карти. Але. порівнюючи з електронним варіантом, тут є один значний недолік: стандартну сімку легко загубити. Умови роботи такі ж, як з eSim: активація картки через перше поповнення за тарифом, наступне – за місяць до кінця терміну дії карти (зазвичай це 12 місяців, але варто перевіряти умови вашого тарифу безпосередньо в оператора).

Віртуальні номери для СМС-верифікації

Здійснення одноразових верифікацій номерів телефонів за допомогою СМС без купівлі будь-якої сім-карти можливо: необхідно скористатися спеціальними сервісами, які мають у базі даних незліченну кількість номерів і продають можливість отримання кодів з СМС.

ВАЖЛИВО! Такі сервіси варто використовувати тільки тоді, коли потрібно отримати ОДНУ верифікацію через СМС. Сервіси не закріплюють номери телефонів за користувачами, вони кожного разу дають новий рандомний набір цифр. Такі послуги стануть у пригоді в мультиакінгу, у якому користувач створює сотні Twitter-, Telegram-акаунтів, адрес пошт, і потрібно просто мінімізувати витрати та зекономити час.

Схожих сервісів достатньо багато, і однієї ціни на купівлю одноразової СМС просто не існує: вона залежить від країни, соціальної мережі, акаунт якої ви верифікуєте тощо. Просто загугліть “SMS activate”, і ви побачите велику кількість відповідних сервісів.

Створення email (електронної пошти)

Скоріш за все, кожен з вас колись створював електронну поштову скриньку (можливо, навіть не одну), тож інструкції зі створення вам не знадобляться. Але варто взяти до уваги деякі поради:

 • Увімкніть двофакторну авторизацію для персональної та робочої пошт. Ці дві адреси повинні не бути пов’язаними між собою, інакше зловмисники, при зломі однієї, одразу отримають доступ до іншої.

 • Краще користуйтеся Gmail поштою (Google Mail). Більша частина проектів у баунті-програмах, конкурсах, розіграшах вайтлістів вимагають авторизації саме через @gmail.com пошти у гугл-формах.

 • Gmail виступає проти мультиакінгу, тому забороняє користувачам створювати безмежно багато поштових адрес з однієї IP-адреси чи пристрою. Для обходу цього є достатньо інструментів: Проксі, VPN, СМС-активатори для підтвердження й інші.

 • Є ще одна пошта – ProtonMail. Її варто використовувати, якщо ви дуже хвилюєтеся за вашу конфіденційність. До того ж ProtonMail не обмежує у створенні поштових скриньок: можете реєструватися стільки разів, скільки забажаєте.

Створення акаунту в Telegram

Створити акаунт Telegram нескладно: підтвердіть номер телефону за допомогою коду з отриманого СМС – і це все. Як і у випадку з поштою, наполягаємо на тому, що варто ваші робочий та особистий акаунти захистити за допомогою двофакторної верифікації.

Скільки акаунтів я можу мати?

У Telegram на телефоні користувач може одночасно володіти 3-ма акаунтами. Якщо вам потрібно більше за 3, то можна встановити додатки, що є аналогічними Telegram-клієнтами та підтримують його інфраструктуру: BGram, Nicegram, Telegraph тощо.

Для ПК краще завантажити портативну версію Телеграму – Telegram Portable. Його основна перевага – необмежена кількість акаунтів. Але тут потрібно окремо встановлювати Telegram Portable для кожного нового облікового запису.

Навіщо потрібно багато Telegram акаунтів?

Велика кількість акаунтів знадобляться для АМА сесій, бо шанси на виграш прямо пропорційно збільшаться, якщо ви поставите питання не з 1 акаунту, а з 10. Ще часто криптопроекти пропонують вступити до їхнього чату в Telegram або підписатися на канал для участі в розіграшах, баунті, та інших конкурсах. На сайті ЦеКрипто ви знайдете пояснення про те, як взяти участь у цих конкурсах.

Зазначимо, що Telegram не любить мультиакінг. Якщо вони помітять, що один пристрій має 50+ одночасно запущених акаунтів, він точно вважатиме це підозрілим та може навіть забанити всі облікові записи. Радимо не зловживати акаунтами в Телеграм (або хоча б користуватися програмами, що допоможуть їх приховати).

Створення акаунту у Twitter

Реєстрація у Твіттер потребує тільки електронну пошту та інколи СМС-верифікацію. Сам процес зрозумілий, пройти його можна інтуїтивно. Twitter вам знадобиться тоді, коли ви вирішите брати участь у баунті, конкурсах, розіграшах тощо, бо часто основною умовою є підписка на сторінку проекту, лайк, репост чи комент.

Чи можна мати мультиакаунти у Twitter?

Насправді Твіттер веде активну боротьбу, а от підтримка клієнтів майже постійно мовчить. То краще не зловживати акаунтами та створити їх не більше за 5. Якщо хочете 5+, то потрібно дослідити це питання, щоб максимально безпечно займатися мультиакінгом та не отримати бани на всі вже існуючі.

Поради щодо ведення мультиакаунтів Twitter

Найважливіше: зробіть вигляд, що всі ваші акаунти – це реальні люди, а не боти. Найкраще це довести так:

 • Кожний обліковий запис повинен мати унікальний юзернейм.

 • Установіть банер та аватарку (краще, якщо вони будуть пов’язані з криптовалютою).

 • Напишіть щось в описі акаунту, додайте монети до хештегів (#ETH, #BTC, #MATIC тощо).

 • Почніть слідкувати за ±100 Twitter акаунтів про криптовалюти.

 • Робіть репости та ставте лайки крипто проектам протягом тижня.

 • НЕ підписуйтеся зі своїх мультиакаунтів на свої ж.

 • Попросіть знайомих (реальних людей) почати слідкувати за цими профілями. Ще варіант: знайти людей, що займаються мультиакінгом та запропонувати взаємну підписку. Існують навіть спеціальні спільноти, де ви зможете знайти цих людей.

Важливі поради про реєстрацію акаунтів

Ця стаття розповіла вам про всі основні інструменти та особливості, які потрібно знати при створенні акаунту. Зауважте, що можуть бути корисними й акаунти в інших соціальних мережах (як-от Medium, Discord та Facebook), але в цілому реєстрація та нюанси приблизно однакові. Отже, поради наостанок:

 • Убезпечте ваші основні акаунти за допомогою двофакторної верифікації та складних паролів.

 • Не варто зловживати мультиакінгом.

 • Усі ваші мульти мають нагадувати профілі реальних людей: наповнюйте їх, будьте активними, креативне як зможете.

 • Якщо ви вирішили зловживати мультиакінгом – хоча б ставтеся до цього сумлінно. Не варто нехтувати допоміжними програмами як Проксі та VPN.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button