ПригодиСтатті

Захищаючи Україну, загинув Дмитро Коцан, колишній гімназист з Корабельного району

Герої не вмирають... (ВІДЕО)

25-річний Дмитро Коцан (Мовчан) з позивним “Мінус”, гранатометник окремого мотопіхотного батальйону “Сармат” (колишній учень миколаївської школи No54, потім він перейшов до гімназії №3, яку закінчив у 2014 році, потім – студент Національного університету “Львівська політехніка”), загинув, захищаючи цілісність і незалежність України на східному фронті. Герой помер 11 вересня 2022 року біля села Піски на Донбасі, борючись проти російських окупантів, “за правду, за волю, за свободу”.

“Мінус”. Дмитро Коцан. Студент Львіської Політехніки, гранатометник, митець. Під час активної фази війни у 2016-2019 був на фронті. Потім реалізовував свій нестримний творчий потенціал у цивільному житті. 24 лютого 2022 року зустрів у Польщі. Одразу ж повернувся до України, до Збройних сил, на один з найгарячіших напрямків. Адже як без нього? Ніяк. Натхненно валив русню та руйнував її плани окупації України. “Мінус” загинув в бою під селищем Піски. Відтепер йому назавжди 25. І він навіки в строю. Адже як без нього? Ніяк”, – написала в “Фейсбук” Татьяна Коцан.

Промінь сонця. Так, ти саме був для нас промінчиком сонця. Скрізь, де ти був – морок і темрява перетворювались на сяяння, тиша на гомін та сміх, смуток на радість та веселощі. Ти був саме життя – радісне, квапливе, безупинне. Ти був нашою єдиною надією, опорою, підтримкою. Ти був чесною, доброю, талановитою, оптимістичною, розумною, освіченою людиною. Ти виріс справжнім чоловіком, таким, яким ми і хотіли тебе бачити. Можна писати багато слів, але хочеться тільки одного. Щоб ти був живий, неважливо в якому місті – у Миколаєві, Львові, Лодзі, Дніпрі, або хоч і на фронті. Головне, щоб ти тільки був живий, але доля розпорядилась по іншому, і тепер ти пішов у засвіти. За свій короткий вік ти залишив по собі тисячі спогадів. Продовжуй і надалі світити і зігрівати своїм яскравим і лагідним світлом, як і тисячі інших наших героїв, усіх нас, усю країну, весь світ. Продовжуй свій путь захисника у Небесному війську”, – добавила Татьяна, опубликовав фото Дмитрия.

“Ми пам‘ятатимемо завжди. І ми переможемо”, – написали побратими Дмитра.

«Назавжди в наших умовах», – оплакують Дмитра і в його рідній (знаходиться в Корабельному районі міста Миколаєва) гімназії No 3 (зараз це ліцей No 58).

Це не просто мінус!!! Це НЕПОВТОРНА ВТРАТА!!! Це шок!!! Це біль!!!
Це постійне питання в голові: ЧОМУ ВІН???
Молодий, красивий, розумний, справжній патріот, герой нашого часу, наш захисник …. наш герой!
Діма, ти ГЕРОЙ!!!
Вічна пам’ять… Вічний покій…

Дмитро Коцан
Дитина, яка не встигла нажитись!
Дитина, яка захищала СВІЙ НАРОД, СВОЮ ЗЕМЛЮ, СВОЮ СІМ‘Ю!
Дитина, яка хотіла одружитись, мати дружину і дітей!
Дитина, яка не боялась перешкод та осуду людей!
Дитина, яка не встигла проститись з матір’ю!
Дитина, яка тепер в домовині – за правду, за волю, за свободу😭

Висловлюємо щирі слова співчуття Олені Коцан та низький уклін за виховання сина – ГЕРОЯ-ЗАХИСНИКА!”, – пише в соцмережі Катерина Сиглова, депутат сільради Галіцинівської ОТГ.

Вона закликає всіх небайдужих допомогти родині загиблого Героя:

“Друзі, при можливості, прошу вашої моральної та матеріальної допомоги.
4731 2196 4661 8441 (Мовчан Олена Зіновіївна)

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button