Пригоди

У Миколаєві внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено 595 багатоповерхівок та 840 приватних будинків, - Сенкевич

Комунальники закрили розбите скло у 101 будинку

У Миколаєві внаслідок ворожих обстрілів пошкоджено 595 багатоповерхівок та 840 приватних будинків, про що повідомив у своєму Telegram-каналі міський голова Олександр Сенкевич.

«Поступово ми закриваємо вікна, які були розбиті під час бомбардування. Всього в нашому місті було пошкоджено 595 багатоповерхівок. Наші комунальники вже відпрацювали 101 будинок. Роботу виконують керуючі компанії, матеріал їм видає управління житлово-комунального господарства. Також ми закриваємо вікна в тих квартирах, власники яких виїхали з міста. Для роботи з верхніми поверхами ми використовуємо спеціальне обладнання. Правління ОСП і все необхідне з міського бюджету, благодійники теж допомагають. З наближенням холодів ми активізуємо свою роботу в цьому напрямку. Через Асоціацію міст України я звернувся до інших громад з проханням направити до нас ремонтні бригади і допомогти підготувати будинки миколаївців до зими.Окрім багатоповерхівок, у Миколаєві також постраждали 840 приватних будинків. Ними опікуються районні адміністрації", – написав він.

Сенкевич додав, що місто власними силами ліквідує наслідки обстрілів комунальних закладів міста (лікарень, шкіл, бібліотек тощо) та готує приміщення до зими.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button