ПригодиСтаттіСуспільствоТема дня

Він сильний: 13-річний Максим, поранений під час обстрілу в Корабельному районі, через біль намагається ходити

Сейчас идёт сбор средств на лечение мальчика в Израильской клинике

13-річний Максим Колотило, який отримав важкі множинні осколкові поранення під час обстрілу рашистськими касетними боєприпасами Корабельного району (мікрорайону Балабанівка) 5 серпня 2022 року, в даний час все ще знаходиться в Миколаївській дитячій обласній лікарні, однак, сподіваючись на допомогу небайдужих людей, хоче поїхати на лікування до Ізраїльської клініки, де на нього вже чекають.

“Максим йде на поправку, почувається набагато краще. Один уламок (у тазу) йому діставати не стали: наші лікарі кажуть, він так застряг, що це буде небезпечна операція. Максима перевели в неврологію, роблять йому масажі, крапельниці. Він сильний: через біль намагається ходити (у нього одна нога ще дуже болить після поранення). Я думаю, ще трохи, і він буде повноцінно ходити”, – розповіла для “Корабелів.Інфо” старша сестра постраждалого Вікторія.

“Найближчим часом ми поїдемо з ним до Ізраїлю. Добрі люди, українсько-ізраїльський благодійний Фонд Keren Or for Child Ukraine, який допомагає тяжкохворим дітям та їхнім сім’ям (сприяє їх лікуванню в Ізраїлі), допоможуть нам. В ефірі Аристовича та Фейгіна від 08.08.2022 вони побачили новину про нашого Максима і готові допомогти у зборі коштів на його лікування в Ізраїлі”, – додала турботлива сестра Максима.

Для того, щоб вирушити до Ізраїльської клініки, де вже знають про Максима і чекають на нього, необхідно зібрати кілька десятків тисяч доларів. Про це йдеться на сайті благодійного фонду, де можна зробити переведення на лікування хлопчика, натиснувши на кнопку “Donate”.

Максим Колотило: сбор

На сайті вказано діагноз дитини: Мінно-вибухова травма. Осколкове поранення голови. Поранення грудей, правого стегна, переломи ребер, розрив сечового міхура.

Сам Максим звертається до небайдужих людей із проханням про допомогу, розповівши свою історію:

Я Максим Колотило, мені 13 років. Я живу в Україні в місті Миколаєві.
Я люблю своє життя, свою сім’ю та свою собаку.
У мене багато друзів, ми любимо грати у футбол та інші ігри.
Я люблю плавати і займаюся карате.
АЛЕ…..

5 серпня 2022 року моє життя змінилося.
Під час бойових дій у нашому місті між Росією та Україною поряд із нами розірвався снаряд. Я не відразу відчув біль, тому що дивився на свого тата, який лежав поряд зі мною, і в мене була тільки одна думка – Живий він чи ні! Я його дуже люблю і не хочу, щоб він йшов від нас!!
Тато зламав обидві ноги, але лишився живий.

Коли приїхала швидка, я знепритомнів і прийшов до тями в лікарні, виявилося, що я отримав багато уламків і у мене серйозні проблеми. У мене були відкриті рани легень та голови, переломи ребер та розрив сечового міхура.

Лікарі в Україні не можуть впоратися з усіма проблемами та осколками в організмі та бояться проводити повноцінне лікування. В Ізраїлі мене погодилися взяти на лікування, і я хочу попросити вас допомогти мені…

Ми не маємо грошей на лікування, але я хочу жити. Вартість лікування до кінця не відома (оскільки ми не можемо провести обстеження), і воно може бути дуже дорогим!!
Допоможіть мені, будь-ласка…”

Перерахувати кошти на допомогу хлопчику можна і на карту сестри Максима:
4731 2191 1887 3763 (Крутельова Вікторія)

Нагадаємо, ми писали:

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button