СтаттіСуспільство

Більше половини миколаївців вважають, що критикувати владу під час війни можна і навіть потрібно

Но треть опрошенных уверены, что нельзя

Понад 1630 миколаївців взяли участь в онлайн-опитуванні на ТГ-каналі “Корабелов.инфо“, в якому ми запитали місцевих жителів: “Як Ви вважаєте, чи можна критикувати владу під час війни?

Майже 900 осіб (55% опитаних) відповіли “Так“.
31% респондентів (близько 500 осіб) обрали відповідь “Ні“, мабуть, побоюючись, що критика на адресу влади може погіршити і так складне становище в країні, в рідному місті, роблячи їх більш уразливими під час війни.

14% тих, хто взяли участь в опитуванні (понад 220 осіб) зазначили, що не знають відповіді на поставлене запитання.

Так, і потрібно, якщо ця влада замість вирішення питання про воду займається озелененням та іншою х*рнею!”, – вважає місцева мешканка Тетяна.

Можна, але в крайньому випадку. Обговорення більшості претензій можна відкласти на після перемоги. Зараз є проблеми важливіші – як вижити… Хіба розділяти країну зсередини під час війни і підривати довіру до керівництва – вірне вирішення проблем?.. Я не фанат влади, але внутрішні сварки під час війни – це самогубство”, – написав у коментарях до опитування інший миколаївець.

Потрібно!!!!”, – лаконічно відповіла Анюта.

Не критикувати треба, а змінюватися, і перш за все самим, із себе треба починати“, – вважає Світлана.

“Ну, почав я з себе… Сміття не викидаю на вулиці… І? Один хр**, ходжу вулицею, і пакети літають, і недопалки впереміш з піском під бордюрами, і пляшки розбиті на дорозі… Ще ось ями на дорогах бісять… Підкажіть, як із себе почати, щоб вони зникли?”, – питає Сергій.

Якщо критикує хтось – відразу стає “орком” або “любителем російського миру”… Думки іншої бути не може… Тільки повинні любити і хвалити всіх… Інакше – бан чи чорний список… Зомбі”, – описав ставлення самих представників влади до критики на їхню адресу миколаївець Олександр.

“Та до чого тут? Як критика щодо мільйонів, виділених на покіс трави, співвідноситься з “любителем російського світу”, наприклад?”, – Запитує інший городянин.

Нагадаємо, ми писали:
«Вой на болотах», — Сенкевич ответил на упреки в миллионных тендерах на зеленые зоны

“Україна – не рашка, і 100% потрібно критикувати, це просто тимчасові чиновники, яких обрали люди…”, – впевнений Микита.

“Відповідь на це питання досить просто зрозуміти. Критика народжується або через нерозуміння процесів, або через реальні про*би.

– Перше вирішується нормальним та внятним поясненням від влади.
– Друге вирішується кримінальними справами, судом та строком, якщо про*б доведено.

Якщо немає першого та/або другого, то критика стає ОБОВ’ЯЗКОВОЮ, тому що від дурості в першому варіанті (коли влада НЕ МОЖЕ чітко пояснити свої дії) і реальних про*бів у другому (коли НІКОГО НЕ КАРАЮТЬ за Законом) громадяни можуть отримати не ілюзорний “звездец”, – написав Сергій.

“Дивне питання… Мовчати?! Це питання з розряду диктатури та тупого поклоніння вождям, совковість. Влада – наймані працівники. І чекати, поки вони набідокурять та втечуть – тупо”, – вважає Вікторія, з якою згодні багато миколаївців.

“Думаю, дааа, у нас у країні демократія, війна тут не до чого. Я маю на увазі місцеву владу. Президента – не можна. Нам треба його підтримувати”, – впевнена Галина.

“Проблема в тому, що всім на цю критику покласти… Проблема не у відсутності засудження, а у відсутності покарання”, – написав Сергій.

А сенс взагалі критикувати когось… хоч під час війни, хоч після?
Результат отримаєш тоді, коли відповідальність за те, що відбувається, береш на себе. Якщо хочеться, то критикуй, звісно. В Україні це не заборонено”, – вважає Світлана О.

опрос: можно ли критиковать власть во время войны

Нагадаємо: після обуреної народної критики голова Миколаївської ОВА “пішов на поп’ятну”:
“Исправляем кадровые ошибки”, – Ким отозвал своё предложение назначить экс-“регионала” главой РВА

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button