Економіка

МакДональдз відновлює роботу в Україні

Сначала это будет Киев и западная часть нашей страны

Американська корпорація McDonald's вирішила відкрити деякі ресторани в Україні, про що повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Я вітаю рішення McDonald's відновити роботу деяких ресторанів в Україні. Спочатку це буде Київ і західна частина нашої країни. Підготовка до безпосереднього відкриття дверей ресторанів займе деякий час. Але головне, що є політичне рішення: Мак повертається", – написав він.

Міністр зазначив, що повернення великої американської компанії в Україну має велике значення, адже це в першу чергу сигнал для міжнародного бізнесу, що в Україні можна працювати навіть під час війни.

«Це робочі місця і податки до українського бюджету, виживання нашої економіки в часи російської агресії. Це, зрештою, частина відбудови України", – сказав Кулеба.

В офіційному зверненні компанії йдеться про те, що їх співробітники виявили величезне бажання повернутися до роботи.

"Протягом наступних кількох місяців ми будемо працювати з партнерами над відновленням ланцюгів поставок продуктів харчування в ресторани, підготовкою ресторанів до обслуговування клієнтів, поверненням команди ресторану і співробітників в робоче середовище, а також впровадженням передових процедур і протоколів для забезпечення безпеки наших людей і клієнтів", – йдеться на сторінці McDonald's у Facebook.

Як відомо, ресторани МакДональдз не працюють в Україні з першого дня повномасштабного вторгнення в РОСІЙСЬКУ ФЕДЕРАЦІЮ. Раніше компанія заявляла, що не відкриється до кінця війни.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button