Пригоди

Вибух мосту під Чонгаром не зупинив би наступ росіян з Криму, – міністр оборони Резніков

По суше было ещё около десяти проходов из оккупированного полуострова

Підрив мосту поблизу Чонгара на адміністративному кордоні України з окупованим Кримським півостровом не зупинив би російський наступ, адже з Криму є низка сухопутних шляхів. Про це в інтерв'ю "Українській правді" заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Можу сказати лише одне, я використав цей аргумент для захисту наших військових під час засідання цього парламентського комітету: всі, хто кричить "Все пропало, міст не підірвано!", слухайте в першу чергу військових! І вам скажуть, що є ще 10 проходів з Криму по суші, а не по мостах! І тому вибух мосту не вплинув би на здатність росіян рухатися в цьому напрямку", – сказав міністр.

Резніков зазначив, що про це "відповідально сказав один з військових генералів, який зараз знаходиться в політичній опозиції". Він також додав, що питання Чонгара і розмінування мосту будуть досліджені після перемоги.

"Це питання обговорювалося на засіданні профільного парламентського комітету. Я був там з генералом Залужним, нашим Головнокомандувачем і начальником Генерального штабу генералом Шаптала. Наші військові дали наступне пояснення, що після перемоги буде проведено відповідне розслідування. І якщо буде встановлено, що хтось із військових або представники інших сил сектору безпеки і оборони скоїв злочин, вони обов'язково будуть притягнуті до відповідальності", – сказав він.

За словами Резнікова, це справа військових, і вони "самі зацікавлені в проведенні такого розслідування". СБУ і контррозвідка збирають і фіксують всі факти. Слідство має встановити, "чи був саботаж, чи було шпигунство, чи була провокація, чи це була безглузда недбалість когось", додав міністр оборони.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button