Суспільство

Протиповітряна оборона безсила проти ракетно-артилерійського обстрілу Миколаєва

Сообщил спикер командования Воздушных сил ВСУ

Протиповітряна оборона не може захистити прифронтові міста, в тому числі Миколаїв, від ударів ворожої реактивної артилерії. Про це повідомив спікер командування Повітряних сил Збройних сил України Юрій Гнат в ефірі телеканалу "Київ" 7 серпня.

«Прифронтові міста (Харків, Дніпро, Миколаїв, Запоріжжя) страждають в першу чергу через ракетно-ствольну артилерію. Через нього також включається сигнал повітряної тривоги, якщо є інформація про обстріли з території, контрольованої російськими військами "Градами", "Торнадо", "Ураганами". Люди теж сприймають це як ракетний вогонь, хоча це ракетна артилерійська атака, проти якої, на жаль, протиповітряна оборона безсила", – сказав Гнат.

Речник командування ВПС повідомив, що зенітно-ракетні комплекси також не можуть збивати такі цілі, зенітна ракета призначена для збиття інших повітряних цілей, в той час як «пакет» «Градів» (40 ракет) летить за лічені хвилини. Представник військово-повітряних сил підкреслив, що необхідно більш рішуче розчавити противника там, де він завдає ці удари. Для цього, зокрема, потрібне посилення озброєнь від міжнародних партнерів.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button