ПроисшествияТема дня

Дідусь спочатку думав, що просто поранив коліно... Теракт у Корабельному районі: вже 14 поранених, п’ятьох важких прооперували

П’ятеро осіб загинули на місці

Близько 17:00 29 липня 2022 року до лікарні звернувся ще один постраждалий внаслідок ранкового обстрілу Корабельного району Миколаєва. Дідусь спочатку думав, що просто поранив коліно, але потім зрозумів, що там є уламок від шрапнелі, – повідомив мер Олександр Сєнкевич.

Таким чином, натепер відомо про 14 поранених, п’ятьох важких пацієнтів уже прооперували. П’ятеро осіб загинули.

Що означає сьогоднішній обстріл зупинки громадського транспорту? Російські терористи повертаються до своєї тактики обстрілу нашого міста. Згадайте, як було у перші місяці повномасштабного вторгнення – щоденні хаотичні удари з РСЗВ у денний час та навмисні вбивства миколаївців.

Тому головне до вас прохання: не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, не збирайтесь у місцях масового скупчення людей, менше перебувайте на відкритій території. Якщо чуєте вибух у небі, навіть коли здається, що він далеко, негайно ховайтесь у приміщення, як мінімум – падайте на землю! Елементарні правила безпеки можуть уберегти вам життя!

Росія – країна-терорист.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button