ОбществоТема дня

Шляхетний пес з Кульбакіно разом з тероборонівцями захищає Миколаїв

Шефство над Джеком взяв військовослужбовець на псевдо Гриф

Джек класний. За чотири місяці війни він засвоїв «ази» військової служби і може поділитися великим життєвим досвідом будь з ким.

«Кульбакіно, початок березня, невщухающі обстріли російської артилерії, атаки московитів. Вірогідно, цього собаку просто відпустили господарі, його шляхетність відображалася в очах, а неспроможність їсти з сміттєвих контейнерів — в шкірі і ребрах. Бруднючий пес, як і всі, ховався від вибухів. Приїхала нова зміна військовиків, і вже з автівки Пірс йому свиснув, запрошуючи. Без вагань наш герой застрибнув в автівку», — розповідають в Миколаївській (123-ій) бригаді тероборони.

Його назвали Джек, на це ім’я пес відразу відгукнувся. Перший час собака хворів і адаптувався, він став улюбленцем, до душі припав і командиру роти. Шефство над Джеком взяв військовослужбовець на псевдо Гриф:

«Разом із Джеком ходили в наряди, навіть несли службу на бойовому чергуванні і в патрулі. Він дуже вдячний і розумний пес, я його балував, на третій день Джек вже застрибнув на моє ліжко, я з ним ділився обідом. Тепер ми справжні друзі, після війни обов’язково заберу його додому, вже зараз готую морально маму). Багато цікавих історій про тварин, які допомагають солдатам і наближають нашу Перемогу, багато залишилися безхатченками, маємо дбати про них, бо ми, перш за все, Люди».

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button