Происшествия

Поранені люди, зруйновані будинки: село на Миколаївщині - під постійними обстрілами рашистів

ВІДЕО

У селі Котляреве Шевченківської громади Миколаївської області станом на 21 травня 2022 року залишилось менше ніж 150 жителів. Село під постійними обстрілами з боку російських військ, – передає “Суспільне”.

У селі відсутнє газопостачання. Полагодити газопровід не вдається. Четверту добу поспіль селяни чекають електрику. Через один зруйновані будинки: пошкоджені дахи, вікна, двері. Люди самостійно лагодять руйнування, просять допомоги у військових.

Місцевого самоврядування тут немає — всі виїхали.

Одна з мешканок, що переїхала до Миколаєва, говорить, що не витримала постійних обстрілів. До будинку в селі навідується часто.

“Коли в дім попало, мене вже не було. Ми вже з мамою виїхали в Миколаїв, а чоловік лишився тут. Це було в один і той же день. Попало до брата і в нас в дах. Місцевої влади в селі зараз нема. Голова Шевченківської громади, кажуть, в полоні, а староста наша евакуювалася”, — розповіла Валентина Ляміна.

Тим, хто залишився, привозять гуманітарку. У селі працює магазин. Купують тут необхідне: свіжий хліб та воду. Власник Леонід Константинов — місцевий, та в селі не залишається на ніч, вже немає де.

“Обстрілів боїмось, хата вже постраждала сильно. Можливості ночувати тут немає. Ночуємо в Миколаєві, а тут працюємо”, — каже Леонід Константинов.

Люди звідси їдуть. Життя під обстрілами мало хто витримує, – говорить Леонід Константинов:

“Град накрив — десять людей поїхало. Артилерія накрила — ще десять поїхали і так щоразу. Ось сьогодні двох людей ранило – думаю,завтра ще людей 15 виїде”.

Читайте також:
“Він береже наше село”: священник із Шевченківської ОТГ став волонтером під час війни

Миколі Проценку – 66 років. Все життя чоловік прожив у селі Котляреве Шевченківської громади. Тут залишається під обстрілами і нині. В його будинок влучив російський снаряд 26 березня. Тоді чоловік та його рідні не травмувались та залишились з напівзруйнованим будинком. Чоловік виїжджати з села не хоче, бо чекає сина з фронту.

Були пропозиції виїжджати. Але… син у Маріуполі. Він професійний вояка. Сержант морської піхоти 36-ї бригади. Там він з тими хлопцями, доля невідома. І кажу, як я можу виїхати, кинути все. Він прийде, скаже: “І нема нічого”. Я повинен його тут ждати, я його дочекаюся“, — каже чоловік.

Пообіді 21 травня село обстрілювали. Є дві поранені людини. Їх вивезли до Миколаєва.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button