Общество

На Миколаївському напрямку морпіхи знищують техніку ворога з допомогою «Джавелінів»

Цей комплекс уже не раз довів свою ефективність

На Миколаївському напрямку розрахунки протитанкових підрозділів морської піхоти перебувають у постійному очікуванні, повідомляє в Армія Inform.

Тільки-но надходить розвідувальна інформація про рух ворожої броньованої техніки, вони відразу вирушають на «полювання», бо, за словами морпіхів, «немає нічого більш прекрасного, ніж горіла кацапня».

І хоча переносний протитанковий ракетний комплекс FGM-148 Javelin простий у використанні, хлопці постійно тренуються.

“Вивчаємо різну інформацію, коли є час, тренуємось самі та передаємо досвід іншим, хто не так давно прийшов у підрозділ. Днями знищили танк і БМП ворога. Окупанти горіли, палали”, — розповів морський піхотинець Денис.

Цей комплекс уже не раз довів свою ефективність, за словами захисників, особливості його використання більше підходять для оборонних дій, але морпіхи готові виконати будь-які поставлені завдання і з нетерпінням очікують на нову можливість, щоб виїхати та нищити ворожу техніку.

“Ворог на нашому напрямку «зарився», бо бояться. Та ми все одно будемо шукати шпаринку, у яку поцілимо з цього комплексу або іншого озброєння. Все у нас є, а головне — бажання перемогти ту наволоч”, — додав морський піхотинець Микола.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button