ОбществоПроисшествия

Після ворожих атак 13 травня на Миколаївщині загинули та постраждали мирні мешканці

Підрозділи поліції області опрацювали 396 сигналів за добу

Минулої доби, 13 травня 2022 року після ворожих атак загинули та постраждали мирні мешканці. Пошкоджені житлові будинки, автомобілі та інші об’єкти цивільної інфраструктури. На місцях подій працювали поліцейські та рятувальники, – повідомляє поліція Миколаївської області:

“Слідчі фіксують кожен факт злочинів, вчинених російськими військами. За всіма фактами воєнних злочинів розпочаті кримінальні провадження за ч.1 та ч.2 ст.438 КК України (Порушення законів та звичаїв війни)”.

Упродовж доби усі підрозділи поліції Миколаївщини опрацювали 396 сигналів, що надійшли на спецлінію 102. Більшість із них про наслідки обстрілів.

Працівники поліції усіх підрозділів продовжують забезпечувати правопорядок на вулицях населених пунктів регіону, тримають криміногенну ситуацію під контролем та допомагають місцевим мешканцям долати наслідки обстрілів ворога.

“Закликаємо мешканців Миколаївщини не ігнорувати сигнали тривоги та перебувати в укриттях або дотримуватись правил «двох стін»”, – нагадують про правила безпеки під час обстрілів правоохоронці.

Читайте больше наших новостей в Telegram-канале @korabelov_info

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Back to top button