КультураОбщество

Популярний комік Сергій Дєтков в рамках довгоочікуваного стендап-туру Україною виступить у Миколаєві

Сміливість та чесність Дєткова – головні відмінні риси його комедії

Дата – 10 лютого.
Місце проведення – Концерт-хол «Юність»
(пр. Богоявленський, 39-А)
Вартість квитків – від 349 грн.
Придбати квитки: https://concert.ua/uk/event/sergii-detkov-mykolaiv

Стендап-комік Сергій Дєтков вперше виступить із сольним концертом 10 лютого у Миколаєві. О 20:00 на сцені Концерт-холу «Юність» — нові жарти досвідченого коміка.

Сергій Дєтков – український комік, що пройшов шлях від виступу у складі КВН-команди «Збірна Запоріжжя» до учасника над популярних телепроектів «Stand Up», «Відкритий мікрофон» на ТНТ, а також ютуб-проектів Labelcom та шоу «Що Було Далі», «Чат-рулетка», «Созвон», «Хто тут комік?»,«Бліц-крик» та багатьох інших відомих шоу.

Сміливість та чесність Дєткова – головні відмінні риси його комедії.

Його жарти доречні, відрізняються тонким почуттям гумору та лояльністю, Сергій легко обходить небезпечні нюанси навіть не дивлячись на те, що він НЕ уникає розмов про інтимні моменти, релігію, відношення до смерті, політику та інші “гострі” напрямки.

Життєва іронія, гострота думки та здатність вловлювати смішні моменти — все це особливості артиста, що робить його гумор смішним та цікавим, а виступи завжди яскравими.

Сьогодні Сергій Дєтков є успішним і самодостатнім стендап-коміком, його стиль самобутній і тому привертає увагу великої кількості шанувальників.

Популярність в інтернеті – досягнутий етап. У планах – нові програми та гастролі.

Квитки на концерт Сергія Деткова в (місто) можна придбати на сайті Сoncert.ua. Рекомендуємо поспішити та придбати свій квиток вже зараз.

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Интересно, а почему статья о Деткове исключительно на мове, когда он выступает исключительно на русском языке. Это типа подколка комику?

    5
    5

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button