Общество

В Корабельному на дотримання карантину перевірили 63 об’єкти малого бізнесу: 19 порушників

11, 12, 14 листопада перевіряли магазини, кафе, салон краси

За три дні (11, 12, 14 листопада 2021 року) в Корабельному районі міста Миколаєва перевірили 63 об’єкти малого бізнесу на предмет виконанням карантинних обмежень, пов’язаних із поширенням COVID-19. Під час рейдів на порушників було складено 19 адмінпротоколів. Про це повідомляє адміністрація району.

Так, 11 листопада робочою групою у складі представників ГУ Держпродспоживслужби в Миколаївській області, працівників відділу поліції №3 та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району проведено рейд-обстеження 16 об’єктів торгівлі, із них: магазинів продовольчих товарів — 5, магазинів непродовольчих товарів — 9, закладів громадського харчування — 2. В ході рейду складено 3 протоколи за ст.44-3 ч.2 КУпАП, 2 протоколи за ст.42 КУпАП. Також суб’єктів господарювання попереджено про необхідність вакцинування та дотримання карантинних вимог.

12 листопада робочою групою у складі представника ГУ Держпродспоживслужби, відділу поліції №3 та спеціаліста відділу адміністрації Корабельного району проведено рейд-обстеження 18 об’єктів торгівлі, із них: 11 магазинів продовольчих товарів, 6 магазинів непродовольчих товарів, 1 заклад громадського харчування.

В ході рейду складено 7 протоколів за ст.44-3 ч.2 КУпАП, 2 протоколи за ст.42 КУпАП та проведено роз’яснювальну роботу з підприємцями та відвідувачами щодо небезпеки недотримання карантинних заходів та необхідності вакцинування.

Читайте також:
Ежедневно в Корабельном районе проверяют малый бизнес на соблюдение карантина

14 листопада робочою групою у складі представників ГУ Держпродспоживслужби, відділу поліції №3 та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району Миколаївської міськради проведено рейд-обстеження 29 об’єктів торгівлі, із них: 8 магазинів продовольчих товарів, 16 магазинів непродовольчих товарів, чотири заклади громадського харчування, один салон краси.

В ході рейду складено 3 протоколи за ст.44-3 ч.2 КУпАП, 2 протоколи за ст.42 КУпАП. Також суб’єктів господарювання попереджено про необхідність вакцинування та дотримання карантинних вимог.

Связанные статьи

Один комментарий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button