Общество

Керівник гімназії Корабельного району отримала відзнаку від міської влади

У Миколаєві нагородили кращих педагогів

У середу, 29 вересня, напередодні професійного свята працівників галузі освіти, в Миколаєві нагородили кращих педагогів. Захід став традиційним та проводиться у нашому місті вже вп’ятнадцяте. Цьогоріч подано 58 заявок претендентів та визначено 20 кращих у різних номінаціях, повідомляється на сайті міськради.

Педагогів Миколаєва привітав міський голова Олександр Сєнкевич, подякувавши за відданість справі та турботу про дітей. Мер побажав освітянам натхнення в нелегкій праці, професійного зростання, ініціативних та мотивованих учнів.

Серед нагороджених була і представник Корабельного району – у номінації «Управління закладом освіти» одним із переможців стала в.о. директора гімназії №3 Марія Федорівна Письменна.

Связанные статьи

6 комментариев

  1. Сам учился в гимназии. Хороший директор, достойный всех похвал и наград. Когда я учился, был порядок и дисциплина. Долгих лет жизни Вам.

    18
    4
  2. Супер личность, супер человек, супер организатор, супер женщина. Всё супер. Умница, пример для всех, столько лет держать планку на высшем уровне.

    13
    1

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button