Общество

Миколаївські штурмовики візьмуть участь у параді до Дня Незалежності у Києві

За планом чотири літаки пролетять над Хрещатиком та два над Дніпром.

На аеродромі «Кульбакіне», що в Миколаєві, відбулися навчальні регулярні польоти. Шість літаків 299 бригади візьмуть участь у параді на честь 30-річчя Незалежності України 24 серпня у Києві, передає «Суспільне».

За словами командира 299 бригади тактичної авіації імені генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова Сергія Самойлова, шість літаків Су-25 299 бригади візьмуть участь у параді на честь 30-річчя Незалежності України 24 серпня у Києві. За планом чотири літаки пролетять над Хрещатиком та два над Дніпром.

Військові здійснюють польоти на штурмовиках Су-25 та навчально-тренувальних L39 «Альбатрос». У тренуваннях залучено десять літаків.

«Сьогодні літаємо в складних метеоумовах, тому льотний склад буде виконувати польоти по колу з двома розворотами на 180 градусів по системі з прямої, це висота більше 1500 метрів та пілотажні зони з відпрацюванням техніки пілотування в хмарах», — розповів Сергій Самойлов.

У небо підіймалися льотчики 299 бригади та курсанти Харківського національного університету повітряних сил імені Івана Кожедуба.

 

Связанные статьи

11 комментариев

 1. Жалкие остатки советской авиации наводят ужас на врага и местное население — вдруг развалятся в полёте.

  21
  12
   1. Не падает только тот кто не летает. В Украине летают от силы 10 военных самолётов, а в России сотни, идут испытания, полеты, а в Украине очковтирательство, стрельба по кондиционерам и издевательство над жителями.

    4
    2
 2. Это будет ретро показ древней техники.
  Ведущий парада будет комментировать это так: «А зараз, шановні глядачі, ви бачите над собою літаючі мішені. Ці антикварні речі зібрані на звалище у Кульбакіно за допомогою проволоки і клею ПВА. Слава Україні!

  17
  10
 3. Бачу в хрустальній кулі, що один антикваріат, повністю заправлений і з повним боєкомплектом, звалиться на Жорину хату. При цьому випилиться вся Жорина сім’я, а Жора лишиться калікою і буде колупатись в обгорілих руїнах своєї хати в пошуках паспорта і заначки. Знайде, чи не знайде — не бачу.

  5
  9
  1. Боюсь, если это случится то не только один Жора будет лазить в руинах, а вся многоэтажка.
   Эти «соколы» на металлоломе и так задолбали весь Корабельный летая над домами. Это просто неуважение и презрение к гражданам страны которую они защищают. При клятом совке никто по крышам не летал. Но, пока не свалится этот антиквариат на дома ничего не поможет. У них ресурса(продлённого уже 3 раза) года на 2 осталось. А дальше кирдык, останется пара Л-39 способных брать только две 50 ти килограммовые фугасные бомбочки.

   9
   5
 4. Хоть немного Корабельный район спокойно поживёт без полётов старых советских самолётов над крышами своих домов.

  8
  4

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button