Общество

Бути ближчими до людей: на Миколаївщині стартує проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Плановий запуск відбудеться 16 серпня

За ініціативи Управління превентивної діяльності відбулась робоча зустріч керівництва Головного управління Національної поліції в Миколаївській області та представників територіальних громад регіону з питань реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Як повідомляє Управління превентивної діяльності ГУНП в Миколаївській області, заступник начальника ГУНП Олексій Ляшенко зазначив, що ефективна взаємодія між владою, поліцією та громадянами – це найкращий спосіб забезпечити безпеку в громадах.

«Головна мета проєкту – бути ближчими до людей та вміти комунікувати. Саме цього від нас усіх очікують громадяни. Відчуття комфорту і безпеки у населення залежить від спільних зусиль і поліції, і влади, і мешканців громади», — сказав він.

Присутні оговорили особливості та перевагами реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», метою якого є забезпечення кожної громади поліцейським, який не тільки стежитиме за правопорядок у межах однієї громади, але й братиме активну участь у її житті та проживатиме на її території. В подальшому представники громад та поліцейські розглянули питання щодо створення належних умов для роботи поліцейських, які будуть обслуговувати територію відповідної громади.

Слід зазначити, що на даний час участь у проєкті «Поліцейський офіцер громади» позапланово беруть сім територіальних громад Миколаївської області, і на їхній території вже працюють поліцейські. Наразі ще два співробітника, які пройшли конкурсний відбір, долучаться до створення безпечного простору у своїх громад.

16 серпня відбудеться плановий запуск проєкту на території Миколаївської області, що надасть можливість іншим громадам взяти у ньому участь та отримати своїх поліцейських.

Детально про проєкт «Поліцейський офіцер громади» можна дізнатися за посиланням.

З питань долучення до проєкту звертайтесь до Управління превентивної діяльності ГУНП за адресою: м. Миколаїв, вул. Артилерійська, 4, каб. 32 або за телефоном: (0512) 50-15-36.

Телефон гарячої лінії з питань реалізації проєкту: 067-284-72-00.

Связанные статьи

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button