Общество

Проти стихійної торгівлі та порушників карантину: черговий рейд у Корабельному

"Раптом" чиновники побачили торгівлю у невідведеному для цього місці...

У вівторок, 6 квітня 2021 року, з метою контролю за виконанням карантинних обмежень, пов’язаних із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, та з метою недопущення стихійної торгівлі на території Корабельного району м. Миколаєва робочою групою у складі представників головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області, відділу поліції №3 МРУП ГУНП України в Миколаївській області та спеціалістів відділу координації торгівлі та підприємництва адміністрації Корабельного району м. Миколаєва проведено рейд-обстеження 21-го об’єкта, а саме: 9-ти непродовольчих та 8-ми продовольчих крамниць, закладів громадського харчування – 3, салонів краси — 1.

Про це повідомляється на офіційному сайті адміністрації Корабельного району, де, разом з тим, опубліковані фото, зроблені під час зазначеного рейду.

У ході рейду на суб’єктів господарської діяльності було складено 3 протоколи за статтею 152 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» (торгівля у невідведеному для цього місці та без наявності відповідного дозволу) та надано 1 попередження щодо усунення порушень Правил благоустрою в м. Миколаєві.

Связанные статьи

Один комментарий

  1. Просто людям семьи кормить нужно, не всем же быть из семейства Кардашян -Дженнер чтобы зарабатывать миллиарды голыми жопами в соцсетях

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button